Porsche припинила прийом замовлень на нові автомобілі в Європі


Опубликованно 10.08.2018 10:51

Porsche припинила прийом замовлень на нові автомобілі в Європі

Компанія Porsche припинила прийом замовлень на всю «європейську» лінійку з-за введення нової процедури лабораторної перевірки екологічних параметрів автомобілів WLTP.

За інформацією Autocar, щоб мінімізувати наслідки переходу на WLTP, Porsche збільшила запаси стандартних моделей на складах. Отримати автомобіль за індивідуальним замовленням можна буде тільки після сертифікації за новим регламентом, що вступає в силу 1 вересня поточного року. Повторне тестування належить пройти всіх моделей, представлених на європейському ринку.

Нова процедура лабораторної перевірки екологічних параметрів автомобілів WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure, Всесвітня гармонізована методика випробувань для легкових автомобілів) прийде на зміну відповідає сучасним реаліям тестів NEDC (New European Driving Cycle), що діє з 1970 року.

Адаптовані до сьогоднішніх екологічним вимогам, тести WLTP збільшують час випробувань, дистанцію, яку належить проїхати тестового автомобіля і кількість розгонів, паралельно скорочуючи час зупинок. Крім того, після 1 вересня поточного року результати тестів як по циклу NEDC, так і за WLTP будуть публікуватися у відкритих джерелах, у тому числі на сайтах автовиробників і в інформаційних брошурах.

Деякі автомобільні бренди вже заявили про тимчасову зупинку виробництва окремих моделей, побічно визнавши невідповідність дизельних агрегатів ужесточившимся екологічним нормам. У їх числі компанія BMW, що призупинила виробництво M550i і передчасно зняла з конвеєра седан M3. Днями про тимчасової зупинки виробництва «зарядженого» хетчбека 308 GTi заявила компанія Peugeot.


banner14

Категория: Авто