"Танці з зірками 2018": Олена Шоптенко показала забавні кадри з репетицій


Опубликованно 03.09.2018 12:09

Минулої неділі, 26 серпня, в Україні стартував новий сезон популярного шоу “Танці з зірками 2018“. Сьогодні, 2 вересня, відбудеться другий прямий ефір, який можна буде подивитися на телеканалі “1+1“ та на нашому сайті ivona.bigmir.net. А поки триває підготовка до випуску, головний хореограф проекту Олена Шоптенко підігріла інтерес глядачів забавним відео з репетицій, яке опублікувала у своєму Instagram.

Ну, щоб не нудьгувати (ха-ха-ха) і щоб вам було веселіше між ефірами, я вирішила, що буду іноді постити #дневникихореографа трохи розповідаючи про те, що відбувається за лаштунками проекту. Всі учасники після першого ефіру @tanci1plus1 відчувають завжди одне і те ж. Вони усвідомлюють, що страшно на першому ефірі ще не було. Страшно буде на другому, тому що на другому починаються голосування. Найчастіше в таких шоу понеділок - це час хоч трохи відпочити, але в цей понеділок всі були вже в залах. Для постановочної команди перші тижні це завжди випробування. Ти ще не налаштувався толком, а у тебе 14 постановок. Але якщо бути відвертою, над цим проектом працює одна з кращих команд, з якою мені доводилося працювати, тому все буде добре. І ще, до нещастя для учасників, з кожним ефіром кількість постановок зменшується і я дуже сподіваюся, що графік стане трохи вільніше. Пари починають усвідомлювати, що це танцювальне шоу, а майстерність танцю залежить від кількості повторень, тому всі не працюють, а орють. Але, якщо чесно, в цьому сезоні дуже сильні і всі дуже налаштовані на перемогу, тому працюють на знос, а значить шоу буде дуже цікаве. Травми, нерви, постійні зміни хореографії та ідей, довго вчити, щоб потім переучувати і це все, щоб у неділю станцювати для вас півтори хвилини. І це конкуренція ще не включилася. Я безумовно не заздрю учасникам. Хоча ні, якщо чесно я їм дуже заздрю, ще на першому ефірі я точно зрозуміла, що сумую за паркету і за його емоціям. У нас сьогодні фінальні репетиції і завтра ми будемо чекати 21:00, щоб зустрітися з вами на @1plus1_ua #танціззірками і показати, що зробили за цей тиждень. А поки ось вам трохи закулісного відео за участь в якому спасибі: @mashaefrosinina і @maksleonov212 @berinchyk і @katebelyavskaya_official @anitasporty і @sasha_prohor @pavlo_zibrov і @mariya_shmelyova @ruslan_senichkin і @tsybulskayana @maqatsa і @zlayazaya_official

Публікація від ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko) 1 Вер 2018 в 4:08 PDT

Фролова зазначила, що саме другого ефіру найбільше бояться учасники шоу. Тому що сьогодні визначиться пара, яка першою покине проект “Танці з зірками 2018“.

Всі учасники після першого ефіру “Танці з зірками 2018“ відчувають одне і те ж. Вони усвідомлюють, що страшно на першому ефірі не було. Страшно буде на другому, так як на тоді починаються голосування, – написала Альона в блозі.

Але, коли в понеділок після ефіру команда може хоч трохи відпочити, за лаштунками шоу починається справжній вир роботи. Величезна кількість фахівців працюють над наступним випуском проекту і планують, якими будуть 14 постановок.

Для постановочної команди перші тижні це завжди випробування. Ти ще не налаштувався толком, а у тебе 14 постановок. Але якщо бути відвертою, над цим проектом працює одна з кращих команд, з якою мені доводилося працювати, тому все буде добре. І ще, на жаль, для учасників з кожним ефіром кількість постановок зменшується, – пояснила Олена Шоптенко.

Хореограф додала, що після першого ефіру зіркова пара починає усвідомлювати, що це танцювальне шоу, тому розслаблятися немає часу, а постановку слід повторити десятки разів. Олена Шоптенко переконана, що саме цей сезон “Танці з зірками 2018“, буде дуже цікавим.

“Х-Фактор 9“: чим здивує глядачів прем'єра нового сезону шоу - читайте тут.


banner14

Категория: Развлечения