Як проводить відпустку сімейство Бекхем?


Опубликованно 11.09.2018 05:09

Як проводить відпустку сімейство Бекхем?

Все сімейство Бекхем вирушило відпочивати на Балі. Зовсім скоро відпустка закінчиться і батьки разом з дітьми відправляться додому в Англію, тому останні дні проводять особливо насичено. Останній день перед від'їздом Вікторія, Девід і діти відвідали майстер-клас з виготовлення шоколаду та урок верхової їзди.

Першим у списку був майстер-клас з виготовлення шоколаду. Батьки поділилися сторіс в инстаграме, на яких семирічна Харпер і її старші брати: 19-річний Бруклін, 15-річний Ромео і 13-річний Круз, готують шоколад.

Після майстер-класу Харпер вирушила на приватний урок верхової їзди, який пройшов на одному з пляжів Балі. Дівчинка обожнює кінний спорт і навіть завела власного поні, не без допомоги батьків звичайно!

В той час, як Харпер насолоджувалася верховою їздою, а її брат Круз пробував завести вантажний скутер з причепом. Не виключено, що хлопчик просто позував для сторіс батьків.

Вечір для сімейства закінчився чудово. Вони зібралися на терасі, щоб насолодитися останнім заходом відпустки на Балі.

Нагадаємо, в рідній Великобританії Харпер чекає власний поні, якого тієї подарували батьки. Таблоїд The Sun задовольнив цікавість громадськості і дізнався, що поні обійшовся сімейства у 7 тисяч фунтів стерлінгів. Кінний спорт є традиційним для британців, тому Харпер не була винятком і займалася кінним спортом останні місяці перед своїм семиріччям.

Батьки шалено люблять свою дочку, а Девід навіть набив татуювання на честь Харпер. На шиї, де вже було витатуйоване її ім'я, люблячий батько дописав слово «красуня».«Гей, красуня.. Тільки що додав ще одне татуювання до своєї колекції, яка для мене багато значить», — написав Девід на своїй сторінці в соцмережі.

В захваті від дівчинки не тільки її батьки, але й громадськість. Якщо раніше користувачі мережі обговорювали її примхлива поведінку в аеропорту, то тепер все лише хвалять дитину. Мама дівчинки якось поділилася фотографією в своєму инстаграме, де видно довге волосся Харпер.


banner14

Категория: Шоубизнес