"Америкобляхи": чи є сенс переганяти б/у автомобіль з США


Опубликованно 12.09.2018 07:30

В той час, як українські дороги заполонили б/вушні автомобілі з країн ближнього зарубіжжя, машини з американськими номерами залишаються рідкістю. Але ж авторинок США переповнений недорогими і цікавими автомобілями. Видання nv.ua проаналізувало, переваги і недоліки покупки б/у автомобіля з США.

Переваги:

1. Великий вибір б/у автомобілів в хорошому стані, в тому числі ексклюзивних моделей. Авторинок США один із наймасштабніших у світі – кількість проданих автомобілів за рік в Штатах не набагато менше, ніж у всіх країнах Європи за той же період.2. Всі випадки пошкоджень автомобілів в США фіксуються в спеціальних базах. У Штатах просунута система страхування, тому ціни на биті машини падають в рази. До того ж, ви будете точно знати, які історія у вашої покупки. 3. Велика кількість аукціонів і компаній, які займаються оформленням та доставкою автомобілів.

Недоліки:

1. Високі ціни. З урахуванням усіх витрат (послуги компанії перевізника, комісія аукціону, послуги брокера, митного експедитора, акцизний збір та інші мита розмитнення), мінімальна ціна на авто в хорошому стані складе не менше 7000-8000 доларів. Більш дешеві авто 2005-2009 роки за 3000-5000 доларів купити не вийде з-за обмежень у чинному законодавстві України.Тим не менше, якщо ви хочете купити дорогу машину преміум-класу від 10 000 доларів, у вас вийде заощадити третину, а то й половину вартості. Ціни на такі авто в Україні сягають 20 000 - 30 000 доларів.2. Немає можливості самостійно перевірити машину перед покупкою. На відміну від тієї ж Литви, подорож в США коштує недешево, тому “помацати“ машину перед покупкою не вийде. Втім, за 100 доларів, можна найняти спеціальну людину, яка протестує автомобіль і розповість вам про всі його недоліки.3. Великий термін очікування. Машину доведеться чекати кілька місяців.

Раніше повідомлялося про те, що Україна перетворюється на звалище старих дизельних авто з ЄС,


banner14

Категория: Авто