Сьогодні День народження Чарльза Роллс: Що він зробив для світу


Опубликованно 13.09.2018 02:53

Сьогодні День народження Чарльза Роллс: Що він зробив для світу

За своє коротке життя співзасновник Rolls Royce Чарльз Роллс встиг не раз увійти в історію. До Дня народження знаменитого британського підприємця, автогонщика і авіатора редакція bigmir)net підготувала добірку головних досягнень його життя.

ТОП-5 досягнень Чарльз Роллс

1. Створив компанію Rolls Royce

У 1904 році Чарльз познайомився з інженером Генрі Ройсом і разом з ним заснував компанію, яка стала одним з найбільш відомих автовиробників у світі. Роллс відповідав за маркетингову сторону справи, а Ройс за виробничу.

2. Популяризував автомобілебудування

На початку століття автомобілі вважалися не дуже надійним і не швидкісним засобом пересування, годившимся тільки для коротких переміщень в межах міста. Машини Rolls Royce активно брали участь в автоперегонах, наочно показуючи можливості автомобілів і тим самим підігріваючи до них інтерес.

3. Заснував Королівський Аероклуб

Крім автомобілів, у Чарльза була ще одна пристрасть – небо. Роллс був сильно захоплений повітряними кулями і аэропланами, і своїми зусиллями також сприяв їх розвитку.

4. Поставив рекорд часу в перельоті через Ла-Манш

Незабаром після того, як Чарльз Роллс відійшов від справ Rolls Royce, йому судилося увійти в історію, але вже як авиарекордсмену. 2 липня 1910 року він побив чинний на той момент рекорд француза Луї Блеріо. Політ Роллс через Ла-Манш став лише третім в історії.

5. Перший британець, який загинув в авіакатастрофі

Чарльз Роллс прожив коротке, але дуже яскраве життя, розбившись на своєму біплані в 1910 році. На момент смерті йому було всього 32 роки.

Раніше повідомлялося, що Mercedes показав, якою була перша в світі поїздка на авто.


banner14

Категория: Авто