Система Volvo On Call тепер доступна в Україні


Опубликованно 13.09.2018 16:43

Система Volvo On Call тепер доступна в Україні

В Україні запрацювала система Volvo On Call. Відтепер українські власники автомобілів Volvo зможуть управляти функціями своїх машин з допомогою смартфонів і смарт-годин працюють на Android і iOS, а також ноутбуків і планшетів на Windows 10. Для смартфонів на Android і iOS додаток доступний українською мовою.

Додаток Volvo On Call дозволяє дистанційно заблокувати/розблокувати центральний замок, включати систему кондиціонування або обігріву, перевіряти рівень палива і знаходити знаходяться в безпосередній близькості АЗС, перевіряти стан основних систем автомобіля, дистанційно запускати двигун, ставити новий маршрут у навігаційній системі і знаходити автомобіль на парковці. Крім того, у разі ДТП або при спрацьовуванні подушок безпеки, система автоматично дзвонить в контактний центр для подальшого виклику екстрених служб.

Система підтримує голосове керування, а також дозволяє встановити додаткову Sim-карту для доступу до інтернет, необхідного для одержання стійкого сигналу від мобільного та забезпечення роботи інформаційної системи Sensus Connect.

Система Volvo On Call є стандартною для всіх автомобілів Volvo 2019 модельного року, побудованих на платформі CMA і SPA. Наявність системи в автомобілі вказує панель над салонним дзеркалом заднього виду з кнопками «SOS» і «On Call».

Підписка Volvo On Call закріплюється за автомобілем і дійсна протягом 15 років з дати його першого продажу.


banner14

Категория: Авто