Джіджі Хадід посиніла!


Опубликованно 14.09.2018 07:48

Джіджі Хадід посиніла!

Італійська компанія Moschino перетворила Джіджі Хадід і Кайю Гербер в інопланетян! Дівчата змінили колір шкіри, щоб знятися у новій рекламній кампанії модного бренду. Джіджі поділилася сэлфи з Зейном Маліком, на якому видно її синій колір шкіри. Сподіваємося, новий колір шкіри не спровокує ще одне розлучення.

Рекламна кампанія створена для нової колекції осінь-зима 2018/19, обличчям якої стали топ-моделі Кайя Гербер і Джіджі Хадід. Зняв кампейн Стівен Мейзел, а стилізацією займалася Карлін Серф де Дудзеле. Перетворив у інопланетянок відомих моделей візажист Пет Макграт.

Присвячена колекція Джеремі Скотта стилю дружини 35-го американського президента Джона Кеннеді — Жаклін. Але це не вся смислове навантаження. Чим же пояснити незвичайний колір шкіри моделей? В основу колекції лягли «теорія змови», слідуючи якій Джон Кеннеді розповів Мерилін Монро про існування прибульців. Вона не змогла зберігати це в таємниці і хотіла розповісти пресі, за що і була вбита. Незвичайну шкіру моделей творець колекції також пов'язав з політикою Дональда Трампа. «Я не противник чужинців, я не хочу будувати стіну», — розповів Скотт.

Нещодавно 25-річний Зейн Малік та 23-річна Джіджі Хадід знову возз'єдналися, але вішати ярлики на себе не збираються. Цілуючись і обіймаються, Зейн вважає, що з моделлю вони просто хороші друзі. Про це Малік розповів у новому номері журналу GQ, який зняв виконавця для обкладинки.

«Ми дорослі люди. Нам не потрібно ставити на відносинах якийсь ярлик і робити що-то, тому що люди чекають від нас... Ми все ще хороші друзі і продовжуємо спілкуватися», — сказав Малік.

Джіджі для Зейна стала справжнім променем світла, який приніс в його життя багато позитиву. Якщо до їхнього знайомства Малік занадто багато тасувався і бачив навколо один негатив, то Джіджі все це змінила. «Вона допомогла мені побачити в багатьох речах позитив», — додав британський артист в інтерв'ю.

Джіджі дуже важлива для Маліка і займає багато місця в його житті, тому про закінчення романтичних стосунків пари говорить не варто. «Вона ще не займається своїми фінансами. Ми доберемося до цього в кінці кінців», — пожартував Зейн.


banner14

Категория: Шоубизнес