До дня смерті Адама Опеля: Історія успіху легендарного підприємця


Опубликованно 14.09.2018 12:06

До дня смерті Адама Опеля: Історія успіху легендарного підприємця

У цей день у 1895 році помер Адам Опель - творець відомої автомобільної компанії “Опель“. Редакція bigmir)net згадала, як добився успіху знаменитий німецький підприємець.

Історія німецького автомобільного бренду почалася, як не дивно у Франції, на знаменитій Паризькій виставці. Саме там юний німецький студент Адам Опель настільки вражений новітніми винаходами свого століття, що вирішив сам стати інженером. Особливо вразили його так звичні нам зараз швейна машинка і велосипед.

Повернувшись у рідний R?sselsheim у 1862 році Адам вирішив створити швейну машинку своїй конструкції, подібну побаченої в Парижі. Першою майстернею Опеля став звичайний корівник, але майже одразу справи почали налагоджуватися. Швейна машинка його конструкції вийшла настільки хорошою, що вже через рік, в 1863 році, Адам відкрив свою власну фабрику. Першу серійну машину, яку випускав його завод назвали “Софія“ - на честь дружини конструктора.

Але цього успіху Адаму виявилося недостатньо і в 1886 році він вирішив випускати ще одне механічне чудо, яке побачив у юності на Паризькій виставці - велосипеди. Зараз Німеччина одна з найбільш велосипедних країн світу, але в той час цей двоколісний транспорт був все ще в новинку. Свою популярність велосипеди отримали не в останню чергу завдяки Адаму Опелю.

Але спочатку все було не так вже й гладко. Зібравши перший власний велосипед, Адам був розчарований. Він вирішив, що ніхто не буде купувати цю “костеломательную машину“. На щастя, його діти були в захваті від велосипеда, швидко освоїли і незабаром вже й щосили ганяли по вулицях свого міста. А сам Адам несподівано виявив, що велосипеди дуже легко продаються.

Успіху нового підприємства з виробництва велосипедів не в останню чергу сприяв інженерний талант Адама. Його велосипед отримав удосконалення, яке використовують і донині - колеса з шинами, накачаними повітрям. Як і швейні машинки, велосипеди стали користуватися величезним попитом. Незабаром його фірма “Опель“ стала лідером з виробництва цієї техніки в Німеччині.

Перший автомобіль своєї компанії Адаму побачити не судилося. Він помер у 1895 році. Фірмою “Опель“ почали керувати дружина Софія і його сини. Вже через три роки після смерті засновника, копання зіткнулася з великими проблемами - швейні машинки, велосипеди почали випускати практично по всій Німеччині і попит впав. Потрібно було вибирати новий розвиток для бізнесу. І сини Опеля вибрали автомобілі. Це було явно вдалим вибором, враховуючи, що сьогодні автомобілі “Опель“ знають у всьому світі.

Дивіться також - Німець відреставрував велосипед, створений Адамом Опелем в 1867 році

Раніше повідомлялося, що опублікували фото найкрасивішого в історії евакуатора.


banner14

Категория: Авто