Президент підписав закон, що спрощує імпорт автомобілів


Опубликованно 14.09.2018 15:36

Президент підписав закон, що спрощує імпорт автомобілів

Президент Петро Порошенко підписав закон, яким скасовується перевірка відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні в Україну. Замість цього сертифікати потрібно буде пред'являти безпосередньо при митному оформленні.

Закон України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» був прийнятий Верховною Радою в лютому поточного року. Документ повернутий до парламенту за підписом глави держави 21 травня. Відповідна запис зроблено на сторінці законопроекту N5470-д.

У відповідності з діючими нормами при ввезенні автомобілів на митну територію України екологічна перевірка проводиться двічі: при митному оформленні митною службою ГФС і при проведенні державної реєстрації територіальними органами з надання сервісних послуг МВС.

Підписані президентом зміни скасовують вимогу до імпортерів надавати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам під час пропуску транспортних засобів на митну територію України. Після їх вступу в силу такий сертифікат потрібно буде надати при митному оформленні для вільного обігу.

Також буде скасовано екологічна сертифікація автомобілів, які ввозяться на територію України як гуманітарна допомога. Мова йде про спецавтівках, автомобілях швидкої допомоги і пересувних медклиниках.


banner14

Категория: Авто