Світлана Тарабарова влаштувала фотосесію для новонародженого сина


Опубликованно 02.10.2018 08:39

Світлана Тарабарова влаштувала фотосесію для новонародженого сина

Відома українська співачка Світлана Тарабарова, яка зовсім недавно стала мамою і вже продемонструвала струнку фігуру після пологів, поділилася з шанувальниками ніжним знімком, на якому зображені сама дівчина і її син.

Фотографію зірка опублікувала в Instagram.

Подивитися цю публікацію в Instagram

На цій світлині нам 8 днів ???? ? 8 днів , як моє життя змінилося раз і назавжди , в серці безмежна любов і ще не відчувалася втома від недоспаних ночей ( тепер я розумію крилаті вирази мам « я не спала вже півтора року??????» ) тому я вдячна безмежно!!! @elenponomaryova за ті, що перша фотосесія Івана була ідеальною за атмосферою і тепер ми маємо такі мімімішні фото на згадку ???????????????? ? @elenponomaryova - ти неймовірна жінка і профі своєї справи , тому я хочу і буду розповідати всім про твій талант ?? Дякуємо безмежно!!! ???? ? люди, намалюйте нам, будь ласка , теплих емоджі ???????????????????????? у коменти , ? обов'язково подивіться у профілі @elenponomaryova фото новонароджених ДОБРИХ СЕРДЕЦЬ ?? ( це заряджає на весь день теплом) ???? ? ????і не забудьте сторіз обов'язково?????там я покажу, як ми знімали ???? ? #ДОБРЕСЕРЦЕ #TARABAROVA #світла_сторона_музики #тарабарова #elenponomaryovaphotographer

Публікація від @ tarabarova 28 Вер 2018 в 11:44 PDT

8 днів, як моє життя змінилося раз і назавжди. У серце безмежна любов і ще не відчувалася втома від безсонних ночей. Але тепер я розумію крилаті вирази мам "я не спала вже півтора року". Безмежно вдячна за те, що перша фотосесія Івана була ідеальною по атмосфері і тепер ми маємо такі милі фото на пам'ять,– розповіла Тарабарова.

Раніше провідна Регіна Тодоренко, яка теж готується стати мамою, розповіла, як ставиться до наркозалежності свого нареченого Влада Топалова.


banner14

Категория: Развлечения