Кейт Міддлтон вийшла з декрету: нова зачіска і незвичайний стиль в одязі


Опубликованно 08.10.2018 05:19

Кейт Міддлтон вийшла з декрету: нова зачіска і незвичайний стиль в одязі

Як ми і передбачалося, настав жовтень і Кейт Міддлтон вийшла з чергового декретної відпустки. Цілих п'ять місяців преса з нетерпінням чекала Кейт для того, щоб оцінити її зовнішність після народження третьої дитини...

Джерело: Instagram@katemiddletonphotos

Всі з нетерпінням чекали, коли ж вже Кейт Міддлтон вийде з настільки тривалої, як за королівським мірками, декрету. І не даремно, адже герцогиня кембриджська змінила імідж.

Так, журналісти відзначили, що в останній раз Кейт з'являлася на публіці з волоссям трохи довше колишніх, Кейт трохи острила кінчики волосся і відновила каскад, а також підфарбувала пасма на кілька тонів світліше. Вже досить довгий час Міддлтон залишається вірною кольором волосся, їх довжині і укладанні зі знаменитими завитками, які називають просто ідеальними.

А ви знали, що Кейт Міддлтон і принц Вільям одного разу розлучалися?

Джерело: Instagram@katemiddletonphotos

Але ось в одязі відбулися зміни куди крутіше. Замість звичного стилю леді-лайк з елегантними сукнями і відповідним сезону пальто, Кейт вибрала для першого виходу після декрету стиль кежуал.

Стильна осінь: 10 елегантних образів на кожен день від Кейт Міддлтон

Джерело: Instagram@katemiddletonphotos

Переважаючими стали приглушені відтінків кольору хакі. За ошатність комплекту відповідала тільки біла блузка з принтом з контрастних чорних осіннього листя на ній, з якої було видно тільки комір, що визирає з-під вирізу джемпера мокрого асфальту.

Джерело: Instagram@katemiddletonphotos

Облягаючі джинси, куртка повсякденна і шкіряні коричневі чоботи трохи нижче коліна доповнили простий, але стильний образ Кейт.

Джерело: Instagram@katemiddletonphotos

Варто відзначити, що Кейт перебуває в просто прекрасній формі. Але незважаючи на це, її вже піддали критиці стилісти за такий підлітковий стиль у новому комплекті. До речі кажучи чоботи стали найдорожчим елементом комплекту — вартістю 640 доларів, але Кейт вже раніше з'являлася в них на публіці. А ось куртка взагалі обійшлася всього в 200 доларів.

Але не варто зневірятися, адже Кейт Міддлтон вирушила в такому комплекті в Лісову школу до дітей, які вивчають природу і способи збереження екології навколишнього середовища. Напевно кольору хакі і простота в образі логічно пов'язані саме з метою її першого виходу.

Продовжимо стежити за тим, чим дивуватиме нас герцогиня далі!

Джерело: Instagram@katemiddletonphotos

11 речей, які Кейт Міддлтон робить так само, як і будь-яка інша мамаИсточник


banner14

Категория: Шоубизнес