Леді Гага відвідала благодійну акцію разом з мамою


Опубликованно 10.10.2018 19:16

Леді Гага відвідала благодійну акцію разом з мамою

Зовсім скоро на екрани вийде фільм «Зірка народилася», де Леді Гага виконала головну роль разом з Бредлі Купером. Після ролей у серіалах, для виконавиці це новий рівень в акторській кар'єрі. Зараз вона приділяє чимало часу презентацій фільму і рекламним кампаніям. Часу на родину дуже мало, тому Гага вирішила поєднати корисне з приємним. Разом з мамою, Синтією Джерманоттой, вона відвідала благодійний захід під назвою Children Mending Hearts' 10th Annual Empathy Rock в Лос-Анджелесі.

Захід було просякнуте любов'ю, адже мета благодійної зустрічі — висловлювати співчуття через мистецтво. Стефані Джерманотта з'явилася в рожевому вбранні. Співачка отримала нагороду за діяльність її благодійної організації Born This Way Foundation. В урочистій промові Стефані розповіла секрет свого успіху — доброта. «Я вважаю, що будь-яку проблему можна вирішити добротою, або хоча б зробити її краще», — говорить Джерманотта.

Для мами артистки такі виходи не в тягар. Минулого місяця Refinery29 поділилося есе Синтії, в якому та розповіла про дочок і методи виховання мами. «У свої 90 років Ронні ходить в спортзал частіше, ніж більшість людей, яких я знаю. Вона саме та людина, до якої звертаюся я і мої дочки, коли потрібна порада», — пише Синтія.

«Вона завжди вчила, що батько повинен розвивати творчість та індивідуальність своїх дітей і заохочувати їх пристрасті, а не тільки їх успіхи».

Незважаючи на те, що роботу в організації співачка супроводжує добротою, Синтія виховувала її та сестру в строгості. Також виховувала її мати, бабуся, пояснюючи це тим, що у часи Великої депресії це був єдиний спосіб вижити. «Коли мої дочки були маленькими, вони намагалися сказати, як себе почувають, поділитися своїми тривогами. Але я завжди казала, що всі іноді себе почувають і що вони теж це переживуть. Не кращі слова для втіхи. Але я щиро вірила, що так їм буде краще. Я використовувала ті ж інструменти, яким мене навчили мої батьки. І не розуміла, що вони зовсім не підходять для вирішення тих проблем, з якими стикалися мої діти».

У всьому є плюси та мінуси. Синтія вдячна матері за уроки, які привели її туди, де вона зараз знаходиться. Як зізнається мама Леді Гаги, найбільше вона вдячна дочкам. «Мої дочки навчили мене, як слухати більш щиро, як просити про допомогу, коли вам це потрібно, як піклуватися про психічне і фізичне здоров'я в рівній мірі, і тисячам інших речей, великих і малих. Я знаю, що як сім'я ми будемо продовжувати вчитися один у одного, роблячи один одного мудрішим і сильнішим».


banner14

Категория: Шоубизнес