Dyson запатентував назву для майбутніх електрокарів


Опубликованно 10.10.2018 20:03

Dyson запатентував назву для майбутніх електрокарів

Британський виробник побутової техніки Dyson зареєстрував торгову марку для своїх майбутніх автомобілів - Digital Motor. Перший електрокар Digital Motor вийде на ринок в 2020 році.

Раніше товарний знак Digital Motor використовувався компанією для побутової техніки Dyson. Зокрема, безщіткового синхронного двигуна з постійними магнітами - той же тип двигуна, що використовується в більшості представлених на ринку електрокарів. Тепер же, як пише Autocar, під цією маркою будуть випускатися ще й автомобілі, автокомпоненти і разничные пристрою.

Завершити розробку свого першого електрокара компанія планує вже в наступному році. З цією метою кількість співробітників, задіяних в проекті, збільшать ще на 300 осіб. Як повідомлялося раніше, команда з чотирьохсот чоловік працює над першим автомобілів марки вже три роки, але робочий прототип поки не готовий. До того ж «додаткові 300 автомобільних вакансій» знадобляться Dyson у зв'язку з переїздом на нове місце - на покинутий військовий аеродром в Халлавингтоні, де буде створений другий науково-дослідний центр компанії у Великобританії.

У лінійку Digital Motor увійдуть три моделі. За словами засновника компанії сера Джеймса Дайсона, перший автомобіль марки буде відноситься до преміального цінового сегмента і вийде тиражем у 10 тисяч одиниць. Як кажуть в компанії, перша модель буде «тренувальної», дозволить освоїти новий для Dyson сегмент і налагодити відносини з постачальниками. Виробництво інших двох буде масовим. Від того настільки успішною буде ця трійця залежить продовжить компанія розробку електричних автомобілів в майбутньому.

Про новий напрям в діяльності компанії Джеймс Дайсон заявив восени минулого року, додавши, що розробки автомобіля на твердотільних акумуляторів вже ведуться. У проект він планував вкласти два мільярди фунтів стерлінгів ($2.685 млрд.): половина суми - на розробку самого автомобіля, інші кошти - на створення і запуск серії твердотільних акумуляторів. Також компанія інвестує в розвиток технологій штучного інтелекту, машинного навчання та робототехніки.


banner14

Категория: Авто