Мати Демі Ловато про передозування дочки


Опубликованно 11.10.2018 11:07

Мати Демі Ловато про передозування дочки

Кінець липня запам'ятається Демі Ловато на все життя, адже тоді вона зірвалася і потрапила до лікарні через передозування. Громадськість була в шоці, але все обійшлося. Через два тижні після випадку, Демі знайшла сили прокоментувати ситуацію. Вона залишилася в госпіталі на курс реабілітації, а поки співачка зосереджена на своєму одужанні, мама Демі — Діанна де ла Гарза — дає ексклюзивне інтерв'ю телеканалу Newsmax TV. У ньому вона розповіла подробиці страшного дня.

«Мені досі важко говорити на цю тему. Мене трясе від спогадів того дня. В один момент мені почали приходити повідомлення на телефон — одне за іншим, я подумала «Що відбувається?». Один з цих людей написав: «Я тільки що прочитав статтю на TMZ, мені так шкода. Благаю, скажи, що це неправда». І тут у мене всередині все обірвалося. Я не встигла зайти на сайт і з'ясувати, в чому ж справа, як мені зателефонувала асистент Демі Келсі. Вона говорила щось недоладне, і я запитала: «Келсі, просто скажи, що сталося». Далі вона вимовила слова, які чути батькові неймовірно важко: «У Демі передозування». Я була в шоці! Я не знала що сказати. Не думала, що коли-небудь взагалі почую такі слова про свою дитину».

Келсі повідомила матері Демі, що так у свідомості, але говорити не може. Діана схопила старшу дочку Даллас і рвонула до відділення швидкої допомоги, куди доставили Демі в нестабільному стані. «У неї було дуже поганий стан. Я сказала їй: «Демі, я тут. Я люблю тебе». І раптом вона відповіла: «Я теж тебе люблю». Протягом всього цього важкого періоду я не дозволяла собі думати про погане. І зараз я впевнена, що Демі жива завдяки молитвам мільйонів небайдужих людей і, звичайно, чудовим лікарям в лікарні Cedars-Sinai. Вони кращі».

Зараз, як каже Діана, Демі стрімко йде на поправку. «Вона щаслива. Вона здорова. Вона намагається позбутися від залежності, та отримують всю необхідну допомогу для цього. Це вселяє в мене впевненість». Зараз Демі налаштована будь-якими способами впоратися з проблемами фізичного і психологічного стану.

Нагадаємо, в кінці липня Демі Ловато була госпіталізована через передозування наркотичними речовинами. 10 днів вона пробула в лікарні під наглядом лікарів, але після курсу лікування повертатися додому не стала. Співачка залишилася на курс реабілітації, щоб відновити здоров'я. Демі вирішила капітально боротися з проблемою, тому повертатися в «страшний» будинок, де сталася передозування, вона не збирається.

Портал TMZ повідомив про те, що співачка виставила на продаж будинок на Голлівудських пагорбах, де стався інцидент. Призначена за особняк ціна — 9,495 мільйонів доларів. Демі купила будинок у вересні 2016 року за 8,3 мільйона доларів.

«Я завжди була чесна, говорячи про свої проблеми з наркотиками. Це хвороба, і вона не зникає просто так з часом. Це те, що треба постійно долати. Ваші позитивні думки і молитви допомогли мені пройти через все це. Тепер мені потрібен час, щоб зосередитися на своєму очищенні. Я з нетерпінням чекаю дня, коли буду вільна», — написала після інциденту Ловато, подякувавши сім'ю, друзів і працівників госпіталю, які боролися за її життя і швидке одужання.


banner14

Категория: Шоубизнес