Toyota представила в Японії повнопривідну Corolla Sport


Опубликованно 11.10.2018 18:48

Toyota представила в Японії повнопривідну Corolla Sport

Компанія Toyota представила хетчбек нового покоління Corolla в японській специфікації, де він називається Corolla Sport. П'ятидверка відзначилася від появи раніше автомобіля американської (Corolla Hatchback) і європейській (Auris) локалізацій наявністю повного приводу.

Японські клієнти марки зможуть вибирати між двома варіантами силових установок: гібридною системою THS II на базі атмосферного двигуна 1.8 2ZR-FXE (98 л. с., 142 Нм) і 1.2-літровим наддувним «четвіркою» 8NR-FTS (116 к. с., 185 Нм).

Гібридна модифікація передньопривідна. Комбінована віддача THS II - 122 л. с. (електромотор тут розвиває 72 л. с. і 163 Нм, але його зусилля не можна безпосередньо складати з ДВЗ). Модифікація з ДВС може бути як з переднім, так і з повним приводом. В пару бензиновому мотору передбачений варіатор Super CVT-i, здатний імітувати роботу 10-ступінчастою трансмісії.

У стандартній комплектації передбачено спортивні сидіння з розвиненою бічною підтримкою та інформаційно-розважальна система з 8.0-дюймовим дисплеєм. Системи безпеки представлені асистентом утримання в смузі руху, функцією автоматичного управління дальнім світлом, системою запобігання зіткнень і активним круїз-контролем з функцією слідування за автомобілем, що їде попереду.

 

Toyota Corolla Sport

1

2

 

У стандартне оснащення моделі також входить модуль зв'язку DCM, що забезпечує доступ до таких дистанційних сервісів, як діагностика бортових систем автомобіля зі смартфона (визначення рівня масла, заряду батареї і ін), отримання рекомендацій від співробітників колл-центру при включення «аварійки», автоматичний виклик рятувальних та екстрених служб у разі ДТП. При серйозній аварії передбачений виклик медичного вертольота (на підставі датчиків автомобіля).

Виробництво Toyota Corolla Sport налагодили на заводі Tsutsumi в Японії. Продажі автомобіля місцевому ринку стартують на початку липня. Ще одна версія хетчбека з шестиступінчастою механічною коробкою передач iMT з'явиться в серпні.

В залежності від двигуна, трансмісії і рівня комплектації хетчбек буде коштувати від 2 138 400 до 2 689 200 ієн ($19 530 - $24 500).


banner14

Категория: Авто