Тимур Мірошниченко показав, як виглядає його 4-місячна донька


Опубликованно 24.10.2018 07:10

Тимур Мірошниченко показав, як виглядає його 4-місячна донька

Український телеведучий Тимур Мірошниченко, який в цьому році вперше став батьком, поділився в особистому блозі дуже милим знімком, де позує зі своєю донькою Мією. Ведучий зізнався, що святкує день народження малятка кожен місяць.

Подивитися цю публікацію в Instagram

#МиМиТимуровна відсвяткувала свій вже 4-ий маленький День народження! ???? Усі ж батька принаймні перший рік щомісяця святкують ДН своєї дитини? ???? Ще рік тому я і подумати не міг, що найщирішою посмішкою мене вітатиме щовечора це маленьке щастя???????? Виявляється, у такому юному віці діти вже усвідомлені, можуть любити, сміятись, сумувати і так чітко висловлювати свої бажання???? А ще татко тані, як сніговик навесні, коли вона грається своїми маленькими рученятами із його бородою ???????? Так що бороду не голитиму ніколи ? Але це не точно ???? Раптом Міясік попросити ???? . . . #дочьартиста #intimfamily #инкинмуж #4месяца #4місяці #люблюнемогу #папинадочь #провідний #ведучий #ведущийнакорпоратив #ведущийнасвадьбу #тімурмірошниченко #тимурмирошниченко #timurmiroshnychenko

Публікація від Timur Miroshnychenko (@timur.miroshnychenko) 19 Жов 2018 в 8:51 PDT

Все ж батьки принаймні перший рік щомісяця святкують день народження своєї дитини? Ще рік тому я й подумати не міг, що щирою посмішкою мене буде вітати кожен вечір це маленьке щастя. Виявляється, в такому юному віці діти вже усвідомлені, можуть любити, сміятися, сумувати і так чітко висловлювати свої бажання. А ще тато тане, як сніговик навесні, коли вона грає своїми маленькими рученятами з його бородою. Так що бороду не буду голити ніколи, - написав Тимур в Instagram.

Нагадаємо, що Тимур та Інна Мірошниченко одружилися 21 січня 2018 року в Києві. На момент весілля Інна перебувала на 5 місяці вагітності. Їхній первісток - Мія народилася 18 червня цього року.

Напередодні раритетне сімейне фото опублікувала Слава Камінська.


banner14

Категория: Развлечения