Мелані Брану позбудеться контракту з-за відвертого визнання?


Опубликованно 04.11.2018 03:16

Мелані Брану позбудеться контракту з-за відвертого визнання?

У кожній ситуації є плюси і мінуси. Так Мел Бі, в кінці літа зробила відверте зізнання про своїх залежностях, може втратити великого контракту. Багато шанувальників знайшли у вчинку сміливість і властива не всім відвертість, а ось Дженні Крейг так не вважав. Будь-який підприємець у першу чергу думає про добробут і репутації компанії.

Мел Бі сім років є послом фірми Дженні Крейга, яка спеціалізується на втрату ваги. За весь час співпраці з брендом співачка заробила 225 тисяч доларів і втратила 16 кг. Щоправда, офіційних коментарів і підтверджень немає. Новина ґрунтується лише на спостереженнях громадськості. Ролики з Крейду просто перестали з'являтися в мережі, що і насторожило людей. Можливо, Мелані сама перестала співпрацювати з компанією, адже вирішила серйозно зайнятися своїм відновленням.

Це не єдине, що обернулося проти Крейда після її відвертого визнання. Колишній чоловік співачки продюсер Стівен Белафонте подав на одноосібну опіку над їхньою дочкою, 7-річної Медісон. До речі, його підтримав колишній гувернер Рассел Апдеграфф. Під судовою присягою він підтвердив, що Крейда небезпечна для дітей. У стані алкогольного сп'яніння вона не раз піднімала руку.

Нагадаємо, колишня солістка Spice Girls повідомила, що конкретно взялася за здоров'я і у вересні планує пройти лікування від алкоголізму, секс-залежності. В оповіданні для видання The Sun Мелані розповіла, що останні півроку були для неї особливо важкими. Розлучення неабияк її вимотав, а зйомки автобіографії Brutally Honest викликали у неї багато неприємних спогадів. «Це був болючий досвід, я знову і знову переживала всі ті проблеми, з якими стикалася — починаючи від смерті батька до моїх відносин з чоловіками. Я зізнаюся, що випивала, щоб заглушити цей біль. Але це лише спосіб, завдяки якому багато людей намагаються закритися від того, що відбувається навколо. Так, іноді мені було важко впоратися з усіма емоціями, які я відчувала. Але з випивкою і сексом все ставало неважливим», — повідомила виконавиця The Sun.

Мелані нещодавно вдалося пережити посттравматичний стресовий розлад. Все завдяки курсу терапії під назвою EMDR, принципом якого є переживання неприємних і хворобливих моментів, під час якого пацієнти вчаться справлятися з ними. У найближчі кілька тижнів співачка планує провести лікування в одній з клінік Великобританії. «Я зрозуміла, що перебуваю в кризовій ситуації. Але я працюю над тим, щоб стати кращою версією себе для моїх дітей, для моєї родини і для всіх людей, хто мене підтримував», — говорить Браун.


banner14

Категория: Шоубизнес