Джонні Депп уникнув банкрутства


Опубликованно 06.11.2018 11:06

Джонні Депп уникнув банкрутства

В житті відомого актора Джонні Деппа зараз справжня чорна смуга — «Горобця» постійно намагаються затягнути в суд. У мережі ходять новини про побиття 55-річним актором колеги по знімальному майданчику. Тепер ЗМІ розповіли про хворобу сина Деппа. Але значно «пошарпали» актора судові тяготи з компанією The Management Group, яка погрожувала мало не зробити з відомого актора банкрута! Але як стало відомо, банкрутство Джонні не загрожує, адже той знайшов «важелі» і домовився з колишніми менеджерами.

Перше засідання у справі має відбутися 15 серпня, але, мабуть, не доля. Американське видання Variety повідомило про те, що актор і колишні менеджери прийшли до згоди. «Джонні Депп радий, що він і The Management Group досягли угоди», — повідомив представник актора в заяві, яку опублікував Variety.

Нагадаємо, що першим в суд подав сам Депп, яким така «витівка» обійшлася відповідним позовом. У 2017 році актор подав в суд на колишніх менеджерів, стверджуючи, що ті розтратили більшу частину його стану. Він зажадав відшкодування збитку у вигляді 25 мільйонів. У відповідь Депп отримав відповідь позов від співробітників компанії The Management Group, в якому гласится про витрати актора на невиправдано дорогі вина і постійні вечірки.

Це не перша подія, з яким довелося зіткнутися 55-річному Деппу. Нещодавно з'явилася новина про те, що той страждає від алкогольної залежності і нерідко розпускає руки. Інцидент з Ембер Херд, з якою той розлучився з-за насильства в сім'ї, сколихнув громадськість. Депп не проти отколотить не тільки дружину, але і своїх колег по знімальному майданчику. Але на цей раз актор відповість за рукоприкладство. Локейшн-менеджер Грег Брукс подав на нього в суд.

У мережі з'явився документ на 14 сторінках, в якому детально описана ситуація, що змусила подати на Деппа в суд. Сталося це 13 квітня 2017 на зйомках картини Бреда Фурмана City of Lies. ЗМІ повідомили він ньому в травні цього року. Локейшн-менеджер відповідав за перекриття локації в Лос-Анджелесі, де повинна зніматися одна зі сцен для фільму. Вулицю перекрили, і зйомки були закінчені. Про це Грег повідомив режисерові Бреду Фурману, а той у свою чергу сказав про це Деппу. Тут-то він і вийшов з себе: «Він був у шести метрах від менеджера і постійно кричав: «Хто ти такий? У тебе немає на це права!» — розповідали джерела видання Page Six.

Схоже, тоді Депп був в настрої побешкетувати. Грег сказав акторові, що просто виконує свою роботу, але Джонні вдарила його два рази по ребрах. Актор почав кричати, що заплатить менеджеру 100 000 доларів, якщо той вдарив його по обличчю у відповідь. Охоронці Деппа в результаті забрали його зі знімального майданчика. Як повідомляє Грег, актор точно був під впливом заборонених наркотичних речовин чи алкоголю.


banner14

Категория: Шоубизнес