Кортні Кардашян і Юнес Бенджима: нові подробиці розриву


Опубликованно 07.11.2018 01:10

Кортні Кардашян і Юнес Бенджима: нові подробиці розриву

Після двох років стосунків Кортні Кардашян та її бойфренд Юнес Бенджима розлучилися. Порталу TMZ вдалося отримати трохи інформації про розставання. Виявилося, ініціатором розриву стала сама Кортні, а перебування Бенджимы з новою дівчиною — лише дружня зустріч.

Поки Кортні справляється з горем разом з подругами, Юнес шукає підтримку у моделі Джордан Озуны. Але незабаром сам боксер прокоментував фотографії папарацці инстаграме, повідомивши, що зустріч з моделлю — це лише «дружнє розвага». Навіть сама Джордан підтвердила слова одного. «Між нами з Юнесом немає романтичних відносин. Ми обидва були в Мексиці на дні народження нашого друга, і там було ще 13 осіб! Нічого, крім дружніх обіймів і веселощів на пляжі, між нами не було», — розповіла вона виданню E!News.

Нагадаємо, зовсім недавно Кортні Кардашян насолоджувалася відпочинком з молодим хлопцем Юнесом Бенджимой і дітьми в Портофіно і просто світилася від щастя на спільних фотографіях. Але виявилося, відпочинок допоміг не тільки чудово відпочити, але і розібратися в своїх відносинах. Кортні і Юнес розлучилися.

Точної дати розставання невідомо, адже за повідомленнями джерел близьких до Кортні, вони хотіли якомога довше приховати неприємна пригода. Якщо Кардашьян змогла не афішувати розставання, Юнес в свою чергу не зміг сховатися від папараці з іншою дівчиною. Це і стало причиною заговорити про розставання. Новою пасією боксера стала Instagram-модель і колишня подруга репера Tyga Джордан Озуна.

«Вони хотіли зробити перерву у стосунках, але в кінцевому рахунку це призвело до розставання. Кортні засмучена, але намагається зосередити свою енергію на інших речах і не залучати до цього багато уваги», — діляться інсайдери.

Поки ЗМІ активно шукають подробиці розлучення зірок, шанувальники Кортні і Юнеса в инстаграме дещо помітили. Список «друзів» (взаємних підписок) вже не поповнює її колишній. Наслідували приклад сестри Кім і Хлоя, також видаливши Юнеса зі списку підписок.


banner14

Категория: Шоубизнес