Фургон Mercedes-Benz Sprinter перетворили в позашляховий кемпер


Опубликованно 09.11.2018 05:40

Фургон Mercedes-Benz Sprinter перетворили в позашляховий кемпер

Каліфорнійська компанія Lexani Motorcars перетворила Mercedes-Benz Sprinter в розкішний «будинок на колесах». Проект під назвою LM-EXTV, де абревіатура EXTV означає «автомобіль з екстремальними рельєфами», його творці назвали ідеальним поєднанням користі і розкоші.

Роботи над LM-EXTV тривали більше року. Протягом цього часу команда тюнерів експериментувала з матеріалами і тестувала свій позашляховий «будинок на колесах». Результатом цієї роботи стали кілька варіантів матеріалів і кольорів оздоблення, електроніки, а також надаються на вибір функцій безпеки.

Преображена Mercedes-Benz Sprinter пропонується в декількох колірних схемах в поєднанні з камуфляжним забарвленням кузова. Фургон оснащений 20-дюймовими кованими моноблоковими колісними дисками, розробленими фахівцями Lexani і взутими в 33-дюймові позашляхові шини. На даху фургона встановлена сонячна батарея і багажник з освітлювальними світлодіодними панелями по периметру. Нові світлодіодні фари з'явилися і в передньому і задньому бамперах. Крім того, автомобіль оснащений «кенгурятником», сходами на дах і підніжками.

 

Салон Lexani LM-EXTV

1

2

3

4

5

6

7

 

Але все це не зрівняється з ці перетвореннями, які відбулися в салоні фургона. Стеля і стіни «будинку на колесах» оброблені замшею з карбоновими вставками. У стіни вмонтовано регульоване освітлення. Є окремі лампи для читання, одна 12-вольтова і три 110-вільні розетки з USB-портами, а також власна система кондиціонування повітря. У передній частині салону встановлені міні-холодильник і мікрохвильова пічка, в задній - два дивани, 24-дюймовий телевізор з Apple TV, точка доступу Wi-Fi і DVD-плеєр.

У скільки обійдеться клієнтові такий позашляховий кемпер, в компанії умовчують.


banner14

Категория: Авто