Мадонна показала унікальне фото з шістьма дітьми


Опубликованно 27.11.2018 07:30

Мадонна показала унікальне фото з шістьма дітьми

На честь американського сімейного свята - Дня подяки, який відзначався 22 листопада, американська співачка Мадонна порадувала шанувальників унікальним кадром.

У своєму Instagram-акаунті артистка розмістила фотографію, на якій зображені всі шестеро її дітей: біологічні — 22-річна Лурдес і 18-річний Рокко, а також приймальні — 12-річна Мерсі Джеймс, шестирічні близнючки Стелла і Естер і 13-річний Девід.

Знімок Мадонна супроводила зворушливою підписом:

Те, за що найбільше вдячна! Мої діти повели мене за раніше неведанным дорогах і відкрили двері, в які я навіть ніколи не думала заходити. Слава, успіх і записані альбоми ніколи не зможуть зрівнятися з тим, що я люблю і ціную більше всього на світі! Щасливого Дня подяки з Малаві!

Подивитися цю публікацію в Instagram

What I am Most THANKFUL for! My Children have led me down roads and opened doors I never imagined i'd walk through.?? Fame , Fortune and Records Broken could never equal that which I treasure and value most. ???????? #blessed #grateful #children #family ???? Happy ThanksGiving from Malawi!

Публікація від Madonna (@madonna) 22 Лис 2018 в 3:30 PST

Нагадаємо, американська світська левиця Періс Хілтон потрапила в скандал з-за розриву з нареченим. Що сталося, читайте тут.


banner14

Категория: Развлечения