Єлизавета Боярська вагітна вдруге


Опубликованно 02.12.2018 08:50

Єлизавета Боярська вагітна вдруге

Сім'я російських акторів – Боярської і Матвєєва вже готуються до чергового поповнення в сім'ї. Актриса вагітна і незабаром це позначиться на її творчому графіку...

Джерело: Instagram@lizavetabo

Схоже, Єлизавета Боярська та Максим Матвєєв готуються стати батьками вдруге. Як вдалося дізнатися ЗМІ з надійного джерела в оточенні зіркової пари, Боярська вже внесла корективи у свій робочий графік. Так, нібито в жовтні актриса повинна відправитися в декретну відпустку, що на час призупинить її вистави у Малому драматичному театрі Санкт-Петербурга.

Нагадаємо, що у Боярської і Матвєєва підростає шестирічний син. Зовсім недавно сім'я у повному складі повернулася з відпочинку в Іспанії, звідки Боярська та її чоловік встигли викласти фотографії в соц.мережі.

До речі, на фотографіях явних змін у зовнішності Боярської не спостерігається. Цілком можливо, що в запланований декретну відпустку, який настане вже через місяць, актриса вийде не на звичних для нас пізніх термінах вагітності. Що цілком обьяснимо, якщо врахувати той факт, що ролі у неї "невагітні", та й взагалі специфіка гри в театрі така, що фізичні зусилля, покладені на ще один відіграний спектакль несумісні з іншою, більш важливою роллю – роллю майбутньої матері.

Источник:Instagram@maxim_matveev_

Хоча, явно кругленького животика не видно, кілька речей – зразок сукні вільного крою або вільної в талії блузи, в яких Боярська красувалася останнім часом у стрічці соц.мереж все ж дають привід думати, про те, що термін не такий вже і ранній.

У шлюбі пара вже 8 років, і не дивно, що поки ніяких офіційних заяв в пресу готовність стати батьками вдруге не надходило, адже свого сина, якому зараз шість років, пара вперше показала на фото всього два роки тому.

Джерело: Instagram@maxim_matveev_

Щодо сина Андрія раніше Матвєєв висловився дуже зворушливо:

«Цей хлопчина пізнає світ, у нього процес накопичення інформації у самому розпалі. Це захоплюючий етап в моєму житті... Але я не ставлюся до занять з дитиною як до повинності. Для мене це цікава, цікава і в якійсь мірі адреналінова річ»

Нам залишається набратися терпіння і розуміння – адже сім'я Боярської і Матвєєва ставиться до дітей, як до найважливішого в житті дару.


banner14

Категория: Шоубизнес