Близнюкам Пугачової і Галкіна виповнилося 5 років: неймовірний подарунок від батьків


Опубликованно 03.12.2018 08:00

Близнюкам Пугачової і Галкіна виповнилося 5 років: неймовірний подарунок від батьків

Ліза і Гаррі Галкины тепер зовсім дорослі – їм виповнилося по 5 років і батьки зробили їм дуже дорослий подарунок.

Джерело: instagram @rr_photo

Близнюки Алли Пугачової і Максима Галкіна зовсім різні – білява кокетка з величезними очима Ліза обожнює глядачів і готова бути лідером. Темноволосий Гаррі не менш активний, але бути в центрі уваги любить менше, ніж його сестра.

Джерело: instagram @maxgalkinru

В цей день близнюки отримали безліч привітань і подарунків, але першими дітей привітав, звичайно, їх батьки. Максим Галкін навіть зняв на відео ці неймовірні дитячі емоції при вигляді таких несподіваних, але таких бажаних подарунків. Ліза і Гаррі отримали своїх перших вихованців – живих хом'ячків і веселих канарок. Судячи за словами Лізи, про хом'яках мріяв Гаррі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Максим Галкін (@maxgalkinru) 17 Вер 2018 в 11:36 PDT

День народження близнюків, як завжди, відзначили з розмахом. Привітати Пугачову і Галкіна прийшли Микола Басков, Світлана Лобода зі старшою донькою Євангеліною, співачка Жасмін з донькою Маргаритою, яка старше близнюків на півтора року і багато інших.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від LOBODA?? (@lobodaofficial) 18 Вер 2018 в 1:30 PDT

А під кінець свята, винесли неймовірних розмірів торт у вигляді чарівного діснеївського замку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Family Liza_Garri|Fan-group (@liza_garri) 18 Вер 2018 в 10:47 PDT

Нагадаємо, 67-річна Алла Борисівна Пугачова вийшла заміж за Максима Галкіна в грудні 2011 року, а зав'язалися ці романтичні стосунки, зі слів акторів, ще в 2001 році. П'ятий за рахунком офіційний чоловік примадонни молодший за неї на 27 років і для нього це перший шлюб.

Діти Алли Пугачової і Максима Галкіна народилися в 2013 році, їх виносила і народила близнюків сурогатна мати. На момент народження дітей Пугачової 64 роки, Галкіну — 37 років. За словами Алли Борисівни, вона була присутня при народженні дітей, і спостерігала за появою сина і дочки з вікна сусідньої палати.

Нагадаємо, примадонна радянської естради Алла Борисівна Пугачова вийшла заміж за коміка Максима Галкіна в грудні 2011 року, а зав'язалися ці романтичні стосунки, зі слів акторів, ще в 2001 році. П'ятий за рахунком офіційний чоловік примадонни молодший за неї на 27 років і для нього це перший шлюб.


banner14

Категория: Шоубизнес