Ештон Катчер збив підлітка і відплатив йому селфи


Опубликованно 05.12.2018 04:10

Ештон Катчер збив підлітка і відплатив йому селфи

В один прекрасний день 19-річний Лео Маренги відправився на самокаті в школу, щоб забрати дітей, за якими йому належить наглядати. Прямуючи у бік будівлі на самокаті, він раптом відчув поштовх у спину, від якого злетів з транспортного засобу і розбив коліно. Як виявилося, водієм збила його tesla був Ештон Катчер. Він одразу вибіг з машини, щоб поцікавитися станом потерпілого...

Хлопець практичні не постраждав, а відплатити збиток попросив...селфи! Ось так ДТП виявилося не трагічною подією, а навпаки — щасливим випадком отримати фото з іменитою зіркою! «Я впав і після цього побачив, як до мене підбігає Ештон Катчер. Він був дуже милий і дійсно турбувався про мій стан. Він запитав, чи все в порядку, а я у відповідь попросив про селфи. Він був в шоці, що після цього я прошу тільки фотографію. Але насправді, я теж відчував свою провину, адже це я був на самокаті, мене було нелегко помітити. На наступний день після події я почував себе гірше, але вже все в порядку», — поділився враженнями від несподіваної зустрічі Лео з журналом People.

До речі, говорячи про дорогих машинах, якими володіє Ештон: своїх дітей актор і дружина балувати не будуть, тому, сподіваємося, вони не будуть так безпечно поводитися на дорозі. Нагадаємо, голлівудські зірки , які ростять двох дітей – трирічну дочку Уайатт Елізабет і однорічного сина Димитрія — збираються залишити їх без спадщини. Про це розповів Ештон в інтерв'ю подкасту Даксу Шепарда. Зароблені гроші актори вирішили передати в благодійні організації.

«Ми закінчимо свої дні, роздавши гроші на благодійність», — сказав Ештон.

Такий вчинок не без підстави. Зіркові батьки хочуть мотивувати своїх дітей домогтися успіху самотужки, а не з матеріальною підтримкою від своїх батьків. Правда, зовсім без підтримки Уайатт і Димитрій не залишаться.

«Якщо вони захочуть розпочати свою справу і складуть грамотний бізнес-план, я інвестую в їх проект, але знову ж таки не буду створювати трастовий фонд в їх користування. Таким чином вони будуть мотивовані на власну роботу,» — пояснив актор.

До речі, в подібному рішенні Міла і Ештон не єдині. Про точно таких же засадах у минулому році заявив британський шеф-кухар Гордон Рамзі, який виховує чотирьох дітей. Раніше про рішення залишити дітей без спадщини говорили засновник Microsoft, мільярдер Білл Гейтс і співак Стінг.


banner14

Категория: Шоубизнес