Що можна зробити з "евробляхой": ТОП-7 варіантів


Опубликованно 05.12.2018 11:10

Що можна зробити з

Нещодавно прийняті закони про “евробляхах“ не тільки поміняли правила розмитнення, але і жорстко підвищили штрафи за їх користування. І якщо раніше через особливості українських законів про штрафи можна було не турбуватися, то зараз у поліції є всі повноваження, щоб зупиняти нелегальних “евробляхеров“ і карати їх по повній строгості.

Що в підсумку можна зробити з автомобілем з іноземною реєстрацією? Авто24 підготувало 7 різних варіантів дій.

1. Розмитнити

Нові правила розмитнення не зробили її доступною, як того вимагали власники “евроблях“, але в перші 90 днів після прийняття законів сума акцизів буде розраховуватися зі знижкою в 50%.

Але цей варіант пов'язаний з деякими юридичними проблемами - авто потрібно зняти з обліку в країні реєстрації, знайти власника авто, скласти договір купівлі-продажу і підготувати безліч інших документів . Деяким власникам знайти юридичного власника авто буде дуже складно, а може навіть і нереально.

2. Не розмитнювати

Існує і така думка. Деякі експерти радять не розмитнювати свої авто в зв'язку з тим, що право штрафувати “евробляхеров“ поліція отримає тільки через півроку (хоча зупиняти можуть вже зараз). А за півроку може змінитися багато чого, а враховуючи кількість “евроблях“ на дорогах, можливо що будуть запропоновані вигідніші послуги з їх легалізації. Вірити в такі оптимістичні припущення - вирішувати вам.

3. Розібрати

“Евробляху“ можна віддати на розбирання і виручити за неї непогані гроші, якщо модель авто достатня поширена в країні. Правда, якщо машина не поширена - виручка буде дуже незначною.

До того ж, цей варіант підійде тільки власникам “блях“, які були ввезені в режимі тимчасового ввезення підставними іноземцями (їх ще називають “верблюдами“). Якщо ж авто в режимі транзиту було ввезено господарем-українцем, у нього можуть виникнути проблеми.

4. Зміна громадянства

Особи з іноземним громадянством можуть користуватися авто в Україні, не розмитнюючи його, раз у рік переганяючи через кордон. Радикальний варіант, а якщо врахувати, що подвійне громадянство в Україні заборонено - то ще і незаконний.

5. Спалити

Теж досить радикальний підхід, але такі випадки вже зафіксовані. Як мінімум власники спалених авто не ризикують бути зупиненими поліцією і “потрапити“ на великі штрафи за новими правилами.

6. Віддати в зону ООС

Альтернативний варіант - віддати “бляху“ військовим. Деякі службовці ВСУ відзначали, що на військам завжди потрібні автомобілі, тому бажаючі можуть допомогти армії.

7. Переобладнати

У деяких випадках автомобілі можна переобладнати в спортивні авто, або спеціальні авто для бездоріжжя, у яких немає прав для руху по дорогах загального користування. Такі в деяких випадках не обов'язково.реєструвати. Правда користуватися ними можна буде тільки в певних умовах, наприклад на закритих гоночних треках.

Раніше публікувався ТОП-24 найгірших б/у авто за версією німецьких експертів.


banner14

Категория: Авто