Особливу купе Porsche Project Gold продали на аукціоні всього за 10 хвилин


Опубликованно 06.12.2018 11:55

Особливу купе Porsche Project Gold продали на аукціоні всього за 10 хвилин

На спеціальному аукціоні sotheby's, присвяченому 70-річному ювілею спортивних автомобілів марки Porsche, були проведені торги по одному з найбільш унікальних проектів компанії - Porsche Project Gold.Відроджений в єдиному екземплярі спорткар 911 Turbo з двигуном з повітряним охолодженням продали за рекордну суму.

Зацікавлені в покупці автомобіля особи подали 37 заявок менш ніж за 10 хвилин. У підсумку купе було продано за 2.7 мільйона євро або 3.08 мільйонів доларів. Примітно, що за таку суму можна купити 10 нових моделей Porsche 911 GT2 RS або 20 нових 911 Turbo. Виручені кошти будуть спрямовані у фонд Ferry Porsche Foundation, який займається підтримкою освітніх, дослідницьких, спортивних, культурних і соціальних програм в Штутгарті і Лейпцигу, де розташовані основні заводи автовиробника.

 

Салон Porsche Project Gold

1

2

3

4

 

993 Turbo Project Gold - автомобіль, відновлений за старими кресленнями на основі моделі 1998 року. Проект зайняв три роки, а на його створення знадобилося 52 тисячі нових деталей, включаючи 3.6-літровий опозитний твін-турбо мотор, що видає 450 к. с і 585 Нм крутного моменту. Двигун оснащений більш великими турбінами, додатковим масляним фільтром, блоком управління Motronic, керамічними вкладками та низкою спеціальних технічних компонентів.

Porsche Project Gold був одним з лотів виставлених на продаж Porsche Experience Center в Атланті. За інформацією Carscoops, відновлене купе стало найдорожчою примірником з 51, які були в продажу. Винятком може стати лише раллийное авто Porsche 959 Paris-Dakar, яку оцінили в 3-3.4 мільйони доларів.


banner14

Категория: Авто