Foton позбувся акцій фірми Borgward


Опубликованно 08.01.2019 10:50

Foton позбувся акцій фірми Borgward

Китайська компанія UCAR Group, що займається продажем і прокатом автомобілів, придбала акції німецької марки Borgward. Попередня сума угоди — 3.973 млрд юанів або $578 млн.

Про завершення угоди і продажу Borgward керівництво корпорації Foton оголосило 28 грудня. Як говориться в офіційній заяві, 67% акцій, виставлених на продаж три місяці тому, придбала компанія UCAR Group. Сума угоди не озвучується. На момент подачі оголошення в жовтні цього року, акції планували продати за 3.973 млрд юанів або $578 млн (трохи нижче ринкової ціни пакета на той момент). Згідно договору новий власник акцій повинен надати кредиторам 4.271 млрд юанів ($621 млн). У свою чергу UCAR Group заявила, що планує надати гарантію на суму не більше 2.4 млрд юанів ($349 млн).

Між тим, Beijing Borgward і UCAR Group уклали угоду про стратегічну співпрацю для спільного вивчення нових видів роздрібної торгівлі автомобілями. Цим напрямком займеться спеціально організована робоча група. Генеральним директором нової автомобільної платформи електронної торгівлі O2O, яку UCAR Group назвала Shenzhou Maimaiche, став Чжан Чжиган. Новим генеральним директором Borgward призначений Бруно Ламберт, який раніше очолював азіатський підрозділ фірми Magna Steyr, а віце-президентом - Ян Сун.

Активна фаза відродження німецької фірми Borgward почалася в 2014 році. За цей час китайський концерн вклав в компанію 11.82 млрд юанів, тобто $1.7 млрд. У травні цього року на спеціальному заході в Пекіні марка представила два нових серійних кросовера: купеподібний BX6 і електричний BXi7. Виробництво новинок налагодять в Китаї.


banner14

Категория: Авто