А ви знали, що Кейт Міддлтон і принц Вільям одного разу розлучалися?


Опубликованно 09.01.2019 02:50

А ви знали, що Кейт Міддлтон і принц Вільям одного разу розлучалися?

Ми часто не в ладах з улюбленими самі, з захопленням спостерігаємо за подробицями особистого життя зіркових сімей. Але вже здавалося б королівська сім'я повинна бути еталоном взаєморозуміння і цієї непорушної фортецею. Не тут то було... криза у відносинах пережили навіть Міддлтон і Вільям.

Джерело: instagram @hrhmeghan_markle

Так складно уявити цю пару до того, як вони стали королівською родиною... Але все ж, коли вони ще не були одружені і перебували в статусі «зустрічаються», саме тоді в їх відносинах стався розрив.

Як все-таки чудово, що вони все-таки вирішили бути разом, але що ж послужило причиною їх розставання в далекому 2007 році? Тиск преси

Це сталося навесні 2007-го, Вільям подзвонив Кейт по телефону, коли вона була на роботі. Він сказав щось на кшталт: «Я не можу... Це просто не спрацює. Це несправедливо по відношенню до тебе». І треба сказати, що вже до того моменту преса говорила про Міддлтон як про майбутню принцесу. Активну увагу, спрямоване на пару і наполегливі спроби преси одружити їх раніше схоже зробили своє і саме із-за цієї не психологічно комфортної ситуації швидше за все Вільям і вирішив розлучитися з Кейт.

Джерело: instagram @hrhmeghan_markle

Кейт Міддлтон: перші офіційні портрети оновленої королівської сім'ї Під час розставання

Пізніше, вже в одному зі спільних інтерв'ю Кейт висловилася з цього приводу розставання і по всьому було видно, що та ситуація не на жарт поранила її, адже вона не хотіла розлучатися з молодою людиною. І, думаємо, це було не відчуття втрачених амбіцій, а щирі почуття, які знайомі кожній дівчині в такій ситуації.

Вільям ж намагався знайти свій життєвий шлях і йому знадобилося небагато часу для того, щоб знову запросити Кейт йти цим шляхом разом. Вільям обговорював своє майбутнє з Кейт зі своєю родиною — батьком і бабусею, для того, щоб вони порадили йому прийняти правильне рішення. Вони у відповідь попросили Вільяма не поспішати приймати серйозні рішення.

Кейт під час розриву поїхала в Ірландію, а потім на Ібіцу — їй потрібно було тримати себе в руках і якось переживати час їх розставання.

Королева дуже жалкувала, адже пара зустрічалася досить довго, але в цьому й полягав увесь питання — буде Вільям з Кейт далі з почуття зобов'язання перед нею або тому що напевно впевнений в тому, що вона — та сама?

Джерело: instagram @hrhmeghan_markle

Декрет Кейт Міддлтон затягнувся: в чому причина? Не єдиний розрив

Вся справа в тому, що кожен розлад у стосунках цієї пари фіксувався згідно з регламентом королівським біографом, так що достеменно відомо про те, що це був не єдиний розрив їхніх стосунків.

У 2004 році вони також розлучалися. Та ще як: Вільям виїхав на парубочий вечір в оточенні виключно жіночої команди на яхті, а Міддлтон теж була помічена у відносинах міцніше дружніх з другом сім'ї.

Під час двох розривів Вільям був помічений з іншими жінками — найчастіше в нічних клубах.

Не дивлячись ні на що, пара все ж разом і виховує вже трьох діточок, схоже розлука лише зміцнила їх відносини і будемо сподіватися, що це вже назавжди.

Джерело: instagram @kensingtonroyal

11 речей, які Кейт Міддлтон робить так само, як і будь-яка інша мамаИсточник


banner14

Категория: Шоубизнес