Як підріс: Олена Шоптенко показала маленького сина


Опубликованно 10.01.2019 05:05

Як підріс: Олена Шоптенко показала маленького сина

Танцівниця і хореограф Олена Шоптенко привітала синочка з днем народження і показала нове фото.

Джерело: Instagram@alena_shoptenko

Синові Олени Шоптенко виповнилося 6 місяців – як час летить! Здається, зовсім недавно вона вийшла з пологового будинку з малюком на руках. Свого молодшого Олексія Олена привітала через Instagram, опублікувавши нове зворушливе фото.

Джерело: Instagram@alena_shoptenko

Вчора моєму найбільшого щастя було цілих 6 місяців. Шість місяців навчання від самого кращого вчителя за все моє життя. Спасибі, що вчиш любити, приймати і бути щасливою за будь-яких обставин, знаходити сили в побутових речах і летіти... додому... З половинкою дня народження тебе, синку!

Личко сина Олена і її чоловік поки воліють не показувати, а на вітальному фото малюк з цікавістю тягне ручку до блакитного повітряного кулі у формі зірки.

Джерело: instagram @alena_shoptenko

30-річна Олена Шоптенко – сучасна мама, яка, при всій любові до дитини не розчиняється в ньому, не забуваючи про самореалізації. Коли малюком було всього два місяці, його мама офіційно завершила декретну відпустку і вийшла на роботу.

Нагадаємо, Олена Шоптенко заміжня за бізнесменом Олексієм Івановим, як він сам називає себе «креативний підприємець». Весілля молоді люди не влаштовували і сам факт початку сімейного життя досить довго приховували. 9 червня Олена Шоптенко народила первістка в київській приватній клініці ISIDA. Для Олени цей малюк – перша дитина, а в Олексія є 5-річний син від першого шлюбу.


banner14

Категория: Шоубизнес