Маленька принцеса: Аніта Луценко показала рідкісне фото з дочкою


Опубликованно 31.01.2019 15:15

Маленька принцеса: Аніта Луценко показала рідкісне фото з дочкою

Фітнес-тренер, учасниця шоу “Танці з зірками-2018“ Аніта Луценко дуже рідко ділиться з шанувальниками подробицями особистого життя - вона приховує ім'я свого чоловіка і практично не показує дочка Мію. Правда, зовсім недавно жінка зробила виняток і вперше показала публіці обличчя дворічної дівчинки.

Схоже, після своєрідного “камінг-ауту“ Аніта Луценко вирішила перестати приховувати дочку і тепер в Instagram-акаунті фітнес-тренера можна побачити теплі знімки з малятком. Наприклад, цей:

Переглянути цей допис в Instagram

Дівчатка! Минулий пост мене трохи вразив тим, як багато алергій у дітей і у вас! Розкажіть детальніше, у кого алергія і на які продукти? І коли з'явилася або від народження. Дуже цікаво і для складання меню на нашій програмі схуднення @wowbodycom і просто пізнавально!

Допис, поширений Anita Lutsenko (@anitasporty) 27 Січ 2019 р. о 4:54 PST

Користувачі мережі розсипалися в компліментах, дивлячись на свіжу сімейну фотографію Аніти Луценко. Передплатники фітнес-тренера відзначили, що і вона, і дівчинка виглядають приголомшливо, а саму дівчинку назвали принцесою. Крім того, шанувальники Аніти відзначили, що дочка дуже схожа на неї.

Нагадаємо, раніше українська провідна Регіна Тодоренко показала спільне селфи з чоловіком - російським співаком Владом Топаловим. Як виглядають подружжя, дивіться тут.


banner14

Категория: Развлечения