"Ну взагалі не схожа": Каменських не дізналися на обкладинці популярного глянцю


Опубликованно 08.02.2019 04:45

Українську співачку Настю Каменських не дізналися на обкладинці Cosmopolitan Ukraine.

Фото глянцю Каменських виклала у себе в Instagram.

Лютневий #CosmopolitanUkraine зі мною на обкладинці вже з завтрашнього дня у продажу. Мені здається, у нас вийшов дуже яскраво, стильно і красиво. У нас був дуже зворушливий і відверта розмова: як це все-таки важливо реалізовувати всі свої мрії і плани, любити, приймати себе та інших такими, як є! Так що читайте, надихайтеся і не забувайте дарувати радість і тепло одне одному, - написала Настя Каменських.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Лютневий #CosmopolitanUkraine зі мною на обкладинці вже з завтрашнього дня в продажу! Мені здається, у нас вийшов дуже яскраво, стильно і красиво. У нас був дуже зворушливий і відверта розмова: як це все-таки важливо реалізовувати всі свої мрії і плани, любити, приймати себе та інших такими, як є! ???? Так що читайте, надихайтеся і не забувайте дарувати радість і тепло одне одному. @cosmopolitanukraine, love u!???? Thank you, team: MUA: @mariia_samharadze Hair: @vlasova____irina Style: @skvarska Managing and producing: #NKteam @ilona_ku @upintothesky @kv.anna Photo: @denismanokha Interview: @evaplikhina A February issue of #CosmopolitanUkraine with me on the cover. I think it looks amazing. Very stylish and colorful. We had very touching conversation. About how it's important to follow your dreams. To love yourself and everyone surronding you ???? Enjoy and share your positive vibes with each other! Love u @cosmopolitanukraine ????

Публікація від NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) 22 Січня 2019 о 9:05 PST

Користувачі Мережі написали в коментарях, що фото Насті дуже опрацьовано в Фотошопі і на обкладинці глянцю вона дуже відрізняється від себе в житті.

Раніше ми писали, що Влад Топалов заступився за дружину, назвавши користувачів Мережі огидними.


banner14

Категория: Развлечения