Як проходять побачення Роберта Паттінсона і Сьюкі Уотерхаус?


Опубликованно 11.02.2019 10:40

Як проходять побачення Роберта Паттінсона і Сьюкі Уотерхаус?

У зірковій компанії відбулася перетасовування — колишні кохані, зірка фільму «Сутінки» Роберт Паттінсон і співачка FKA Twigs, розійшлися по різних фронтах. Справа в тому, що артистка знайшла заміну зоряному «вампіра» у вигляді скандального актора Шайи ЛаБафа, а сам Роберт закохався в колишню Бредлі Купера Сьюкі Уотерхаус. Як парочка проводить побачення?

Про роман пари стали гласить в кінці липня, коли їх помітили за поцілунками. Вчора закохані знову вирушили на романтичне побачення. Роберт і Сьюкі були помічені на вході, а потім на виході з популярного серед зірок ресторану Chiltern Firehouse в центрі Лондона. Очевидці навіть повідомили час закінчення побачення — 2:15. Самі зірки папараці ради не були: вони всіляко намагалися втекти, закриваючи обличчя одягом і ховаючись за тонованими вікнами машини.

Нагадаємо, чутки про те, що Роберт і Талія, відома під сценічним псевдонімом FKA Twigs, відчувають проблеми у відносинах ходили не менше тижня, але сама пара їх не коментувала. Західна преса з'ясувала у інсайдерів, що хлопці дійсно припинили відносини, а ініціатором став сам Паттінсон.

В останні місяці вони дійсно почали віддалятися один від одного і проводити разом все менше і менше часу. «Він втомився від відносин, розірвав їх і розповів друзям, що вони з Талією розлучилися. Після стількох років, проведених разом, між ними, безумовно, ще залишилися сильні почуття. Складний час, але вони обидва розуміють, що більше не можуть йти по життю в статусі пари», — розповіло джерело.

Фанати не просто так заявили про те, що хлопці не зустрічаються, адже Талію стали помічати без обручки. Артистку помітили на Ібіці в компанії молодого чоловіка, з яким вона вела себе більш ніж ніжно. Сама ж співачка стверджує, що нічого серйозного у неї з ним немає і вони просто друзі.

У той час зірка «Трансформерів» Шайя ЛаБаф розлучився з коханою Мією Гот, з якою зустрічався шість років! Причиною розставання назвали FKA Twigs. Припущення виявилися правдою. У мережу потрапили фото, на яких актор відправився на пробіжку разом з новою дівчиною.


banner14

Категория: Шоубизнес