"Ось що ми накачали": Полякова підкорила Мережа ідеальним пресом


Опубликованно 29.11.2019 07:20

Українська співачка Оля Полякова не втомлюється дивувати шанувальників своєю красою і постійним удосконаленням всього, включаючи фігуру. Так, в Instagram Ольга виклала складну тренування, яку виконує для підтримання фізичної форми. Також Ольга поділилася коротеньким відео, на якому продемонструвала рельєфний прес. В описі артистка закликала передплатників не лінуватися - і теж виконувати вправи.

Ну а тепер до справи, стосується не тільки грошей, але і тіла, гарне тіло, треба так само заробити!! Як вам результат? У сториз повна тренування! Абсолютно безкоштовно! Користуйтеся , не кряхтите))) - написала Ольга.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Ну а тепер до справи, стосується не тільки грошей, але і тіла, гарне тіло , треба так само заробити!! Як вам результат? У сториз повна тренування! Абсолютно безкоштовно! Користуйтеся , не кряхтите)))

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic) 1 Серп 2019 в 3:02 PDT

Фолловеры отметили, что пресс Ольги идеален и похвалили ее за упорный труд для поддержания красоты:

“Круто! Дійсно вже що -що а тіло не купиш, здоров'я не купиш ! ???????????????????? Відмінно і коли ви все встигаєте ?!“, “Божественно????????, Мати двох дітей!!!! ?? трудяжка!!! Просто вау!!!!“, “Оля ти шикарна, молодчина. Я пишаюся тим, що жінки можуть теж у формі бути))) молодчинка, ти чудо))) “????, “Це ж скільки оранки в це тіло вкладено!!!! Просто вау! Круто!!! Браво!!!“ “Оце молодчинка!!! Красива, талановита, розумна, та ще й трудоголік!!!“, - написали в Мережі.

Раніше ми писали, що Ольга Полякова порадила хейтерам не рахувати чужі гроші.


banner14

Категория: Развлечения