Маршрут вихідного дня у Вінницю: музичний фонтан, старовинна вежа і музей-садиба


Опубликованно 01.12.2019 01:55

Маршрут вихідного дня у Вінницю: музичний фонтан, старовинна вежа і музей-садиба

У Вінниці є, як мінімум, три цікаві пам'ятки, аналогів яким немає в інших українських містах: залишки ставки Гітлера, мумія хірурга Пирогова і найбільший в Європі світло-музичний фонтан.

У цьому році, відповідно до рейтингу складеному журналом "Фокус", Вінниця була названа кращим містом для життя в Україні. Ну, що вирушаємо на екскурсію? У цьому місті хоча б раз у житті повинен побувати кожен.Що подивитися у Вінниці: Музичний фонтан

Туристи їдуть у Вінницю, щоб помилуватися на найбільший в Європі музичний плаваючий фонтан. Його унікальність полягає в тому, що він виконаний за так званою "зимующей технології", завдяки якій плавучу платформу можна опускати під лід на період холодів. Це унікальна в своєму роді конструкція, аналогів якої немає ніде у світі.

Нічне шоу води і світла у супроводі музики проходить в теплу пору року (з кінця квітня по кінець жовтня) кожен вечір за трьома програмами. Вдень фонтан працює в режимі статичного шоу, ввечері — в режимі шоу зі світловими ефектами. Ті, хто хоч раз бачив танці фонтанів та лазерне шоу, починають вірити в чудеса!

Адреса:вул. Кармелюка, 95/32

Час роботи:з 12:00 до 22:00Що подивитися у Вінниці: Символ міста — старовинна вежа

Найкрасивіші міста Європи мають свої символи: Лондон — Біг-Бен, Париж — Ейфелеву вежу, італійська Піза славиться Пізанської вежею. Ось і у Вінниці є своя вежа — символ. Старовинна і красива. Вона розташована на найвищій точці центру міста — у сквері Козицького. Висота вежі з червоної цегли — 40 метрів, але цього цілком достатньо, щоб з верхньої площадки побачити все місто.

Родзинкою цього вінницького символу є годинник-куранти, оглашающие наступ кожного нового години мелодійним дзвоном, який ідеально підходить під романтичну атмосферу старого скверу.

Адреса:вул. Козинського, 20.

Час роботи:з 10:00 до 17:30, понеділок — вихідний.

Читати також Де провести медовий місяць в Україні: добірка оригінальних варіантівЩо подивитися у Вінниці: Музей-садиба Миколи Пирогова

Бути у Вінниці і не потрапити в родове гніздо Пирогова "Вишня" — неприпустимо. Це не просто музей, а цілий музейний комплекс, до складу якого входить будинок і аптека, побудовані Н. В. Пироговим в 1866 році, а також церква-некрополь (1885), де покоїться набальзамоване тіло всесвітньо відомого лікаря, професора, засновника військово-польової хірургії.

Музей розташований в мальовничому парку на березі озера на південно-західній околиці Вінниці. Величезні столітні ялини і дуби, різноманітність медичних рослин, що б'ються білки, гнізда горобців, умиротворення і зелений ліс виробляють саме позитивне враження, особливо після міської метушні.

Адреса:вул. Пирогова, 155

Час роботи: з 10:00 до 18:30, понеділок — вихідний.Що подивитися у Вінниці:Ставка Гітлера

У 8 км на північ від Вінниці неподалік від смт. Стрижавка розташований музей "Пам'яті жертва фашизму" на ставці Гітлера Вервольф (ньому. Werwolf — перевертень). Навіть якщо ви вже бували у музеї Великої Вітчизняної Війни, все одно не виключайте це місце зі своєї екскурсійної програми. Це приватний музей, який створений не просто заради бізнесу, а заради морального задоволення від свідомості того, що історія наших батьків і дідів буде вічно в пам'яті нащадків.

Підбір експонатів в цьому музеї, історія пошуку кожного з них, а також душевна розповідь екскурсовода залишить емоційний слід у вашій душі. До речі, всю техніку організатори музею не просто збирають, але і відновлюють до робочого стану. Біля музею працює польова кухня, де можна підкріпитися своєї або купленої їжею.

Адреса:Вінницька обл., с. Стрижавка, вул. Туристична.

Час роботи: з 10:00 по 18:00.

А які пам'ятки Вінниці подобаються вам?

Читайте також:Куди поїхати відпочивати в Україні: Житомирська область

Фото: відкриті джерела в Мережі, обкладинка: Світлана Кармадонова-->

Live Journal

Facebook


banner14

Категория: Мода