Спасибі лікарям: Слава Камінська потрапила під крапельницю на гастролях


Опубликованно 01.12.2019 12:45

Спасибі лікарям: Слава Камінська потрапила під крапельницю на гастролях

Учасниця дуету “Неангели“ Слава Камінська потрапила під крапельницю на гастролях. Про це артистка написала в Instagram, додавши відповідні фото. В кадрі Слава лежить в готельному номері з крапельницею в руці. Також Камінська додала відео, де їй роблять заливки для відновлення голосових зв'язок. У пості артистка пояснила, що захворіла перед черговим концертом - і якби не всі ці процедури, то не змогла б вийти на сцену.

Ненавиджу хворіти , особливо на гастролях ?????????? 1:45, а я кашель не можу зібрати в купу ??????????Сьогодні був приголомшливий концерт , але з останніх сил ???? Моє горло не заряджається .....???? Пишіть ваші рецепти швидкого становлення на ноги ????! ПиСи: якщо б не крапельниця і заливки, не знаю, як би я на сцену виповзав ???????????? #спасибодокторам??, - написала Слава.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Ненавиджу хворіти , особливо на гастролях ?????????? 1:45, а я кашель не можу зібрати в купу ??????????Сьогодні був приголомшливий концерт , але з останніх сил ???? Моє горло не заряджається .....???? Пишіть ваші рецепти швидкого становлення на ноги ????! ПиСи: якщо б не крапельниця і заливки , не знаю , як би я на сцену виповзав ???????????? #спасибодокторам??

Публікація від Babaslavka (@babaslavka) 24 Жов 2019 о 4:31 PDT

Раніше ми писали, що Ірина Білик вийшла на сцену з температурою 40.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Ivona.bigmir.net:) у Facebook і Instagram.


banner14

Категория: Развлечения