Розклад магнітних бур у вересні 2019 року


Опубликованно 02.12.2019 04:20

Розклад магнітних бур у вересні 2019 року

Редакція ХОЧУ продовжує публікувати актуальні матеріали перед стартом нового місяця. Після календаря свят вересня ми також ділимося з вами інформацією про те, коли магнітні бурі у вересні 2019 року.

Магнітні бурі часто викликають сонливість або безсоння, погане самопочуття, неуважність, дратівливість. Також нерідко погіршуються симптоми хронічних хвороб. На жаль, зміни в самопочутті з кожним роком відчувають не тільки метеозависимые люди.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, варто поберегти свій організм від великих навантажень, більше відпочивати, уникати стресу і дотримувати режим дня. Також варто відкласти поїздки і мати під рукою необхідні ліки. Щоб підготуватися до цього, треба знати розклад магнітних бурь у вересні, про що ми вам і розповімо далі.

Коли магнітні бурі у вересні 2019 року

У перший місяць осені Україну очікує одразу декілька магнітних бур різної сили.Магнітна буря з 31 серпня на 2 вересня 2019, пік якої припаде на 1 вересня;2 вересня — магнітна буря піде на спад;3-5 вересня — загасання магнітної бурі;6-7 вересня 2019 — магнітні обурення до 3 балів.

Зберігайте інформацію в закладки, прислухайтеся до свого організму і будьте здорові! Також читайте про те, кому не можна їсти горіхи.

Фото: відкриті джерела в Мережі-->

Live Journal

Facebook


banner14

Категория: Мода