У Києві відкриють нову ділянку Великої Кільцевої дороги


Опубликованно 02.12.2019 12:25

У Києві відкриють нову ділянку Великої Кільцевої дороги

Київська влада оголосила про завершення будівництва нової ділянки Великої Кільцевої дороги від проспекту до вулиці Рокоссовського Сім'ї Кульженка.

1 листопада почнеться рух по новому ділянці Великої Кільцевої дороги від проспекту до вулиці Рокоссовського Сім'ї Кульженка. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

На новому відрізку поклали асфальт, встановили бордюри і LED-освітлення, облаштували зливову каналізацію, тротуари та підземні переходи. Оглядаючи готовий об'єкт, Кличко поділився подальшими планами будівництва дороги. За його словами, після завершення ділянки між проспектом Рокосовського та вулицею Сім'ї Кульженка дорожники приступили до активної фази будівництва мосту над залізничними коліями і вулицею Богатирською. Всі підготовчі роботи для цього вже виконані, зокрема, побудована основна конструкція мосту над дорогою, розширена проїжджа частина під заїзди і виїзди з мосту, а також влаштовано асфальтобетонне покриття основного проїзду «Вишгород-Київ» і земляна основа для шляхопроводу до вулиці Богатирської. Будівництво продовжать і в зимовий період. Будуть виконувати ті технологічні процеси, які можливі при низьких температурах.

«Ця ділянка повинні були зробити ще 16 років тому. Були проекти. Але, реалізацію планів почали ми. Після завершення всього обсягу робіт буде створено ще один шлях для об'їзду столиці, і ми значно розвантажимо місто від транзитного транспорту, сьогодні йде через Київ центральними вулицями», - підкреслив Кличко.


banner14

Категория: Авто