Брітні Спірс знову блондинка. Чи змінить це її життя на краще?


Опубликованно 03.12.2019 07:40

Брітні Спірс знову блондинка. Чи змінить це її життя на краще?

Брітні Спірс офіційно повернулася в ряди блондинок після того, як вона побула брюнеткою всього один місяць. Своєю новою зачіскою вона похвалилася на новому відео в Instagram 15 жовтня.Брітні Спірс, 37 років, нещодавно опублікувала в Instagram своє нове відеозвернення, на якому видно, що вона знову перефарбувалася в блондинку. Брюнеткою вона змогла побути всього лише місяць. На цьому відео вона говорить: «Бути блондинкою набагато веселіше. Я зробила це непросто так. І це не чергова голлівудська мода. Я готуюся відправиться у відпустку!». «P. S. Не звертайте уваги, я тільки вийшла з басейну, тому волосся трохи мокрі. Вибачте!!», — доповнила вона.

На відео видно, що її волосся пофарбоване в світлий відтінок блонда і виглядають майже платиновими. Нові волосся Брітні різко відрізняється від темних пасм брюнетки, якою вона постала перед публікою 4 вересня. Брітні не вперше експериментує з волоссям. Колір волосся Брітні змінюється точно так само як її настрій.

Шанувальники співачки навіть помітили якусь тенденцію, чим темніше колір волосся Брітні, тим більші неприємності, в які вона потрапляє».Однак, варто зазначити, що помітне «освітлення» пройшлося по багатьох головах знаменитостей.Цієї осені в ряди блондинок записалися багато відомих особистості. Що це? Віяння моди?

Навіть незрівнянна Кейт Міддлтон, 37 років, постала перед публікою з помітно посветлевшими волоссям в Лондоні 9 жовтня. Карді Б, 26 років, також вирішила стати блондинкою, продемонструвавши це 8 жовтня, вона показала нову яскраву зачіску Боб. Тим часом, 22 - річна Белла Хадід, яка було платинової блондинкою навпаки затемнила свої біляві локони і зважилася пофарбувати їх в чорний колір 1 жовтня. Інші зірки, в тому числі 33-річна Леді Гага і 27-річна Демі Ловато, вирішили зовсім кардинально змінити свою зовнішність і перейшли до кардинальних заходів. Зірки пофарбували волосся в рожевий колір. 6 жовтня Гага продемонструвала абсолютно рожеву зачіску. Демі ж зважилася пофарбувати в рожевий лише кінчики волосся.Осінь — ідеальний час, щоб змінити свій зовнішній вигляд, враховуючи, що ми змінюємо пори року!


banner14

Категория: Шоубизнес