Жанна Бадоєва показала рідкісне фото в купальнику


Опубликованно 03.12.2019 09:40

Жанна Бадоєва показала рідкісне фото в купальнику

Відома українська і російська телеведуча, колишня зірка шоу “Орел і Решка“ Жанна Бадоєва показала фанам, де проводить останні дні літа.

На своїй сторінці в Instagram знаменитість опублікувала декілька кадрів зі зйомок нового телепроекту “Життя інших“ в Домініканській Республіці. Так, у записі 43-річної провідною з'явилися рідкісні знімки, на яких Жанна позує в чорному купальнику на тлі домініканських пейзажів.

Зазначимо, що Бадоєва вперше за це літо засвітила себе в купальнику. На одному з фото знаменитість зображена біля басейну, а на інших знімках вона позує на пляжі в компанії членів команди проекту “Життя інших“.

“Поки нам здається, що Життя в Домінікані - казка. Подивимося) Розповімо і покажемо...“, - підписала один з кадрів телезірка.

Переглянути цей допис в Instagram

Поки нам здається, що Життя в Домінікані - казка. Подивимося) Розповімо і покажемо... скоро на Першому каналі @1tv !!!! @dimakurganov @lavrushhha @yaroslav_volkov #жизньдругих #жаннабадоева

Допис, поширений Zhanna Badoeva - Жанна Бадоєва (@zhanna_badoeva) 25 Сер 2019 р. о 11:56 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Тим часом в Домінікані..... спека і шокуючі факти життя місцевих жителів. Скоро на Першому каналі @1tv « Життя інших» #жизньдругих #жаннабадоева

Допис, поширений Zhanna Badoeva - Жанна Бадоєва (@zhanna_badoeva) 27 Сер 2019 р. о 8:48 PDT

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Zhanna Badoeva - Жанна Бадоєва (@zhanna_badoeva) 28 Сер 2019 р. о 4:21 PDT

Раніше Жанна Бадоєва пояснила, чому відмовилася від українського громадянства.


banner14

Категория: Развлечения