Позашляховики BMW X5 і BMW X6 отримали нові версії


Опубликованно 10.11.2017 00:46

Позашляховики BMW X5 і BMW X6 отримали нові версії

Баварський бренд BMW анонсував пару нових спеціальних версій Special Edition Sport Edition для позашляховиків X5 і X6, які приносять більше обладнання і ексклюзивних функцій, повідомляє Livecars.

Починаючи з особливого позашляховика BMW X5 Special Edition. Автомобіль в цьому виконанні отримує спортивний пакет M Sport і шкіряну обробку Dakota. В оформленні інтер'єру використана комбінація Anthracite/Black. У салоні є передні крісла з обігрівом. Крім цього, компанія пропонує розширені варіанти шкіряної обробки Merino з ексклюзивного каталогу BMW Individual. Крім цього, позашляховик BMW X5 Special Edition також отримує багатофункціональний дисплей приладів (Multifunction Instrument Display) і сонцезахисне скло.

Що стосується позашляховика BMW X6 Sport Edition. Такий автомобіль отримує ряд ексклюзивних функцій і опцій, включаючи металізовану фарбу Long Beach Blue metallic і додаткову обробку з вуглецевого волокна. Клієнти також можуть замовити відтінки Carbon Black і Mineral White в якості альтернативи.

Новий опціональний пакет Sport Edition приносить також набори унікальних колісних дисків BMW M, розмірністю 20 або 21 дюйм. До складу пакету входять аксесуари M Sport. У компанії відзначили, що BMW X5 Special Edition і BMW X6 Sport Edition стануть доступні для покупки з грудня 2017 року.

Нагадаємо, раніше з'явилися фотографії нового BMW X2.


banner14

Категория: Авто