Драма «На межі» виходить в український прокат


Опубликованно 06.06.2018 04:24

Драма «На межі» виходить в український прокат

22 лютого в український прокат виходить гостросюжетна драма «На межі» з Діані Крюгер, лауреат премії «Золотий глобус» за кращий фільм іноземною мовою.

Ідеальна життя головної героїні в одну мить перетворилася в руїни – в результаті терористичного акту загинули її чоловік і син. Друзі і сім'я намагаються зупинити її сльози, допомогти знайти сили жити далі. У шаленому пошуку винуватців безглуздого вбивства Катя не знаходить справедливості. І після довгої скорботи, в абсолютному безсиллі вона йде на радикальні заходи.

Головну роль у фільмі Фатіха Акіна виконала Діані Крюгер, зірка фільмів «Троя» і «Безславні виродки». Світова прем'єра фільму відбулася в рамках конкурсної програми Каннського кінофестивалю, де Діані була названа найкращою актрисою кіноогляду. Приймаючи нагороду, Крюгер присвятила її жертвам терористичних атак по всьому світу.

Фільм поділений на три частини – «Сім'я», «Справедливість» і «Море». Для кожної з них оператор фільму Райнер Клаусман вибрав різну стилістику і колірне рішення.

«На межі» виходить на екрани в четвер, 22 лютого.Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода