Меган Маркл не довіряє батькові


Опубликованно 09.08.2018 20:18

Меган Маркл не довіряє батькові

Про відносини новоспеченої герцогині Сассекской і її батька можна знімати цілий ситком. Стосунки у Меган з сім'єю видалися не найкращі: сестра Саманта негативно висловлюється в її бік, брат Томас наполегливо просив скасувати весілля, а батько знімається в постановочних фотосесіях і постійно дає відверті інтерв'ю. Меган доводиться уникати спілкування зі своїми родичами, адже тепер вона королівська особа, в правилах яких про своє особисте життя не поширюватися. Як каже джерело, Меган не може довіряти батькові, тому і не спілкується з ним.

Газеті The Sun нещодавно вдалося поговорити з батьком Меган, Томасом, який, до речі, не так і опирався. Той повідомив, що не може додзвонитися до Меган і та з ним не спілкується. Томас вважає, що на його дочка чинився великий тиск, тому вона відчуває страх. Як повідомляє джерело, близьке до Меган, вона просто не може спілкуватися з батьком, адже не довіряє йому. «Меган була змушена перервати спілкування зі своїм батьком, і це завдає їй болю. Їй сумно, вона не довіряє своєму батькові і переживає про те, що ще він може накоїти. Ця ситуація розчаровує Меган. Вона поняття не мала, що вступ в королівську сім'ю змусить страждати її власну», — зізнався інсайдер.

Без батька Меган важко і вона дуже сумує, тому намагається знайти способи, щоб побудувати нормальні відносини.

А ось Шерон Осборн вважає, що у батька Меган алкогольна залежність. Дружина Оззі Осборна і телеведуча у своєму ток-шоу The Talk на CBS заявила про те, що у Томаса очевидні проблеми з алкоголем, і перед тим, як вимагати зв'язку з Меган він повинен протверезіти!

«Це ж абсолютно очевидно, у вас серйозні проблеми з алкоголем. Як очевидно і те, що в останні кілька років ви не були близькі зі своєю дочкою. Спочатку протрезвейте, а потім повертайтеся», — звернулася Шерон до Томасу з екрану.

Як вважає Шерон, своїми інтерв'ю Томас лише ганьбить Меган, а не намагається домогтися розуміння. «Просто порадійте за свою дочку. Дозвольте їй жити своїм життям. Вона так гідно себе веде. Ви теж повинні бути хоч трохи гідні її», — сказала Шерон.

Друзі 74-річного Томаса встали на захист батька Меган і через газету The Sun спростували голослівні заяви телеведучої. Як вони повідомили, про проблеми з алкоголем і мови йти не може, адже зовсім недавно Томас пережив операцію на серці. Він може дозволити собі випити один келих вина за їжею, але це максимум, який 74-річний чоловік. «Він дуже злий. Поза себе від люті. Шерон Осборн його зовсім не знає. Як вона може говорити такі речі?» — підтримують містера Маркла друзі.


banner14

Категория: Шоубизнес