Зірка серіалу "Фортечна" вперше показала сина


Опубликованно 31.10.2018 17:35

Зірка серіалу

Навесні на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра масштабної костюмованої драми «Фортечна». Одну з головних ролей виконала Наталка Денисенко. Актриса зіграла свою колегу з 19 століття – актрису нежіночого театру Ларису Яхонтову, і коханку головного поміщика Петра Червінського (Станіслав Боклан).

У минулому році у Наталки та її чоловіка Андрія Фединчика народився син. Пара довгий час приховувала маленького Андрійка. Але нещодавно батьки привітали свого синочка спільними фотографіями, опублікованими в соціальній мережі Instagram:

Немає нічого приємніше, коли маленьке тепле тільце твоєї дитинки кладуть тобі на живіт... я це дуже добре пам'ятаю. І ще я пам'ятаю, як спускалася в ліфті, коли ми виїжджали з пологового будинку. Андрійка несли медсестри, всі чекали мене внизу з квітами та кульками, і я, в красивому платті йшла, ніби на церемонії Оскар. Як ми з Андрієм Фединчиком натерпілися, і ми щасливі були за цей рік, це не передати! Як же наш Андрійко змінився за цей рік.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Немає нічого приємніше коли маленьке тепле тільце твоєї дитинки кладуть тобі на живіт... я це дуууже добре пам'ятаю???? І ще я пам'ятаю як я спускалася в ліфті коли ми виїжджали з пологового будинку... @mini_fedinchik несли медсестри, всі чекали мене внизу з квітами та кульками, і я, в красивому платті, йшла, ніби на церемонії Оскар))))) ???? Як ми з @andreyfedinchik натерпілися і ми щасливі були за цей рік, це не передати)))) ??ось так він змінився за цей рік???? Нехай мій синочок буде самий щасливий і здоровий!!!!?????????? Сьогодні перший його День Народження????????????????????

Публікація від Natalka Denisenko (@natalka_denisenko) 28 Вер 2018 в 1:54 PDT

Зазначимо, що прем'єра масштабної костюмованої драми “Фортечна“ з Наталкою Денисенко відбудеться вже навесні на телеканалі СТБ.

За сюжетом 18-річна Катерина красива, розумна і волею своєї хрещеної матері Ганни Червінської (Юлія Ауг) вихована як панночка благородних кровей, але для всього світу Катерина – лише власність самого багатого поміщика в Ніжині Петра Червінського (Станіслав Боклан). Дівчина закохується в молодого дворянина Олексія Косача (Олексій Яровенко), але на шляху до щастя, свободи і любові їй належить подолати безліч випробувань.

Нагадаємо, американська співачка і актриса Хіларі Дафф народила другу дитину. Перше фото немовляти дивись тут.


banner14

Категория: Развлечения