Новий скандал з Кім Кардаш'ян


Опубликованно 01.12.2018 05:05

Новий скандал з Кім Кардаш'ян

Доведено, що Кім Кардашьян піде на все, заради знатного кадру в соціально мережі. Вона іноді використовує фотошоп для додання собі стрункості на фото і видалення недоліків. На цей раз її захопили в фотошопі, але не простому. Громадськість заявила, що зірка використовувала редактор для дочки Норт!

У инстаграме популярні акаунти, які викривають фейкові фотографії знаменитостей. На цей раз «жертвою», які викривали умільці, стала Кім. У записі з'явилося фото Кім з дітьми, яке та нещодавно виставила у себе в профілі, і її оригінальна версія. Кім викрили в тому, що вона надала малятку стрункості, а тон шкіри став світлішим.

У мережі проти Кім розгорнулася кампанія, мовляв, Кардашьян вже перегнула палицю. Але джерело близьке до зірки повідомив порталу Dailymail, що Кім ніколи б не фотошопила дочка. Також джерело додало, що дуже часто Кардашьян репостит фото, які редагували фанати. Можливо, саме фанати винні в такій різниці між оригіналом і фото в инстаграме. А шкіра світліше стала з-за простих фільтрів, які освітлять всі фото.

Зараз у колекції Кардашьян зовсім немає часу на якісь скандали в мережі, адже днями вони ледве врятували свій особняк від пожежі! У п'ятницю зірковому сімейству довелося евакуюватися зі свого розкішного особняка в Хідден-Хілс з-за масштабних пожеж, які розгорнулися в Каліфорнії. Каньє і Кім настільки переживали за свого будинку, що навіть викликали приватний загін пожежників.

Загін пожежників відразу оточив особняк, який (на хвилиночку) коштує 60 мільйонів доларів, земляними ровами. Вони не дозволили вогню наблизитися до будівлі. У підсумку лісові пожежі, які спалили майно Кейтлін Дженнер і Джерарда Батлера, пройшли повз.

До речі, Кім і Каньє ще довго будуть вдячні сусіди. Приїхали пожежники не тільки врятували своїми діями особняк зірок, але і найближчі будинки.


banner14

Категория: Шоубизнес